Zapowiedzi TV

Kwiecień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc kwiecień.
 


 
MIESIĄC CLARENCE’A
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 KWIETNIA O 14:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 14:15
Cartoon Network zaprasza widzów do Aberdale – małej, urokliwej miejscowości zamieszkiwanej przez pewnego obdarzonego nadmiarem energii nastolatka. Clarence jest niepoprawnym optymistą, który chce zarazić swoim entuzjazmem cały świat.
W tym zadaniu pomagają mu dwaj przyjaciele – zwariowani Sumo i Jeff. Razem chłopcy stanowią siłę, którą bardzo trudno zatrzymać. Specjalny, kwietniowy maraton najlepszych przygód Clarence’a, poprzedzi premierę nowych odcinków trzeciego sezonu.
OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 2 KWIETNIA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:35
Fanów superbohaterów ucieszy premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „OK K.O. Po prostu walcz”, czyli historii o młodym chłopaku, którego największym marzeniem jest zostać najpotężniejszym herosem na świecie. K.O. wciąż musi się jeszcze wiele nauczyć, na szczęście ma wokół siebie dobrych profesorów.
Wśród nich jest również jego mama, Carol, która sama była kiedyś superbohaterką. W premierowych epizodach na pewno nie zabraknie również kolejnej porcji perfidnych intryg Lorda Boxmana.
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 KWIETNIA O 20:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:10
W kwietniu na antenę Cartoon Network wracają również nowe odcinki drugiego sezonu przygód dziesięcioletniego Bena Tennysona. Rezolutny chłopak jest właścicielem Omnitrixa – wyjątkowego zegarka, który pozwala mu na transformację w potężnych kosmitów.
Dzięki tej mocy Ben jest w stanie bronić naszej planety przed zakusami swoich wrogów: złego klauna Zombozo, szalonego naukowca Dr Animo, oraz potężnego czarownika Hexa. Choć przeciwników nie brakuje, główny bohater na szczęście nigdy nie jest sam – w misji ratowania świata pomagają mu kuzynka Gwen i dziadek Max.
NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITSU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA O 16:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30
Do akcji wracają również waleczni wojownicy Ninjago. Kai, Jay, Cole, Zane i Lloyd są coraz bliżej osiągnięcia absolutnego mistrzostwa w starożytnej sztuce walki Spinjitsu. Na ich drodze wciąż pozostaje jednak wiele wyzwań do pokonania.
W ósmym sezonie serialu bohaterowie zmierzą się z nowym, nieznanym zagrożeniem – tajemniczymi Synami Garmadona. Dodatkowo będą musieli spełnić prośbę księżniczki Harumi, która zatrudni ich jako ochroniarzy rodziny królewskiej. Szybko okaże się jednak, że intencje młodej monarchini nie są do końca szczere.
 

 
DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 KWIETNIA O 13:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 13:30
W kwietniu wielbiciele familijnej rozrywki będą mogli obejrzeć nowe odcinki pierwszego sezonu „Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz”, czyli najnowszej wersji przygód legendarnych bohaterów stworzonych przez L. Frank Bauma.
Młoda Dorotka czuje się coraz pewniej w roli księżniczki Szmaragdowego Miasta. Władczyni każdego dnia musi dbać o to, by jej poddanym nie działa się krzywda. Pomagają jej znani i lubiani przyjaciele: Lew, Blaszany Drwal, Strach na Wróble oraz mały waleczny piesek Toto.
PAT I ŚWIAT
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 KWIETNIA O 14:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 14:00
Wszyscy wiedzą, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Na pewno potwierdzi to również Lola, właścicielka pomysłowego kundla Pata. Na pozór przeciętny i nie wyróżniający się niczym szczególnym Pat jest prawdziwą kopalnia zwariowanych pomysłów. Zwierzak wykorzystuje swoją kreatywność głównie po to, by ratować z opresji swoją roztargnioną właścicielkę.
Bohaterowie razem muszą również uważać na złośliwego Victora, który codziennie knuje coś niedobrego. Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Pat i świat” w kwietniu na antenie Boomeranga.
ZAGADKI I CHAOS Z TOMEM I JERRYM ORAZ SCOOBY-DOO
PREMIERA W ŚRODĘ 4 KWIETNIA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:30
Fani Boomeranga powinni przygotować się na szalone tempo i mnóstwo dobrej zabawy. W kwietniu stacja wyemituje bowiem maraton najbardziej zwariowanych odcinków „Tom i Jerry Show”. Legendarni bohaterowie udowodnią, że wciąż potrafią znaleźć nowe sposoby na to, by sobie wzajemnie dokuczyć.
Na antenie pojawią się również najlepsze odcinki „Wyluzuj, Scooby-Doo”, dzięki którym widzowie nieco zwolnią tempo i będą musieli wytężyć szare komórki. Wszystko po to, by pomóc ekipie Scooby’ego rozwiązywać kolejne trudne zagadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *