Kwiecień na kanale AMC

W tym miesiącu AMC szczególnej uwadze poleca premierę drugiej części 7. sezonu serii „Fear the Walking Dead” – od 18 kwietnia w poniedziałki o 22:00. Ponadto AMC zaprasza na kontynuację 4. sezonu serii „Preacher” w czwartki o 22:00. AMC zaprasza również na cykl filmowy „Naprawdę straszne soboty” – w każdą sobotę od 22:00 będzie można obejrzeć aż dwa filmy. Na antenie m.in. „Naznaczony: rozdział 2”, „Hostel” i „Martwe zło”.

 

FEAR THE WALKING DEAD

Sezon 7B

PREMIERA

Premiera w poniedziałek 18 kwietnia o 22:00

Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00

Minęło kilka miesięcy od nuklearnego wybuchu, po którym jedynym zwycięzcą jest Victor Strand (Colman Domingo). Stworzył swój własny system danin oraz haraczy i bezwzględnie decyduje, kto przetrwa, a kto nie. Reszta grupy mocno ucierpiała, ale dzięki temu wykształciła się w niej wielka determinacja do przeżycia, nawet jeśli oznacza to konfrontację ze Strandem i dalsze poszukiwania Padre – mitycznego miejsca, którego istnienia nikt nie może potwierdzić.

Alicia (Alycia Debnam-Carey), teraz niechętna liderka byłych ludzi Teddy’ego, zmaga się z tajemniczą chorobą i konsekwencjami swoich działań. Morgan (Lennie James) stara się wierzyć, że znajdzie swoją rodzinę, i wie, że Alicia stanowi klucz do przetrwania. Kiedy dziewczyna wypowiada wojnę, paranoja i chęć zemsty Stranda tylko rosną, a razem z nimi zagrożenia z każdej ze stron.

PREACHER

Sezon 4.

PREMIERA

Kontynuacja w czwartki o 22:00

W miarę jak opowieść zbliża się ku końcowi, boski plan dla wszechświata zaczyna układać się w logiczną całość. Uwięzieni pomiędzy niebiańskimi proroctwami, piekielnym więzieniem
i konfliktem nuklearnym, Jesse, Tulip i Cassidy muszą pokonać krwawą drogę do Najwyższego. Czy uda im się dotrzeć do Boga na czas?

A może cała ta rzeź jest częścią boskiego planu? Wszystko wychodzi na jaw, gdy Kaznodzieja mknie ku końcowi świata.

NAPRAWDĘ STRASZNE SOBOTY

W soboty od 22:00

2 KWIETNIA o 22:00 NAZNACZONY: ROZDZIAŁ 2 (2013)

Tytuł: Naznaczony: rozdział 2 (Insidious: Chapter 2)
Reżyseria: James Wan
Występują: Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye

Jak daleko wejdziesz w ciemność, by odkryć prawdę? Przerażający sequel filmu „Naznaczony” śledzi losy nawiedzonej rodziny Lambertów starającej się odkryć sekret z dzieciństwa, za sprawą którego zostali połączeni z niebezpiecznym światem duchów. Rodzina musi polegać na dawnych sojusznikach, by wygnać podążające za nią demony i odkryć tajemnicę zanim zło powróci
i zbierze śmiertelne żniwo.

3 KWIETNIA o 00:05 NAZNACZONY: ROZDZIAŁ 3 (2015)

Tytuł: Naznaczony: rozdział 3 (Insidious: Chapter 3)
Reżyseria: Leigh Whannell
Występują: Dermot Mulroney, Stefanie Scott, Angus Sampson

Prequel horroru „Naznaczony”, którego akcja rozgrywa się jeszcze przed nawiedzeniem rodziny Lambertów. Elise Rainier, utalentowana medium, niechętnie zgadza się wykorzystać swoje zdolności do kontaktowania się ze zmarłymi. Pomaga w ten sposób nastolatce, która stała się celem ataku niebezpiecznej nadprzyrodzonej istoty.

9 KWIETNIA o 22:00 NAZNACZONY: OSTATNI KLUCZ (2018)

Tytuł: Naznaczony: Ostatni klucz (Insidious: The Last Key)
Reżyseria: Adam Robitel
Występują: Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Sampson

Parapsycholożka, dr Elise Rainier, powraca do rodzinnego domu, aby zmierzyć się z bezlitosnymi demonami, które dręczą ją od dzieciństwa. Towarzyszą jej dwaj partnerzy, Specs i Tucker. Kobieta musi zagłębić się w swoją historię, by móc rozwikłać tajemnicę i pokonać swój największy strach.

10 KWIETNIA o 00:00 NIEBEZPIECZNI INTRUZI (2017)

Tytuł: Niebezpieczni intruzi (Keep Watching)
Reżyseria: Sean Carter
Występują: Bella Thorne, Ioan Gruffudd, Natalie Martinez, Chandler Riggs

Rodzina zostaje uwięziona przez napastników we własnym domu. Prowadzą oni niebezpieczną grę na śmierć i życie z domownikami, a tajemnicze reguły rozgrywki stają się jasne w miarę rozwoju wydarzeń.

16 KWIETNIA o 22:00 HOSTEL (2006)

Reżyseria: Eli Roth
Występują: Jay Hernandez, Derek Richardson, Eyþór Guðjónsson, Barbara Nedeljáková

Dwaj koledzy z college’u – Josh i Paxton – oraz ich islandzki przyjaciel Oli, którego poznali
w trakcie podróży, przemierzają razem Europę. Zatrzymują się w Amsterdamie, by pić, brać narkotyki oraz uprawiać seks. Inni podróżnicy doradzają im, by ich następnym celem była Bratysława – ponoć tamtejsze kobiety szaleją za obcokrajowcami, zwłaszcza Amerykanami. Skuszeni gwarancją łatwego seksu, przybywają do Słowacji. Zanim orientują się, że padli ofiarą międzynarodowej szajki, jest już za późno.

16 KWIETNIA o 23:50 HOSTEL, CZĘŚĆ II (2017)

Tytuł: Hostel, część II (Hostel Part II)
Reżyser: Eli Roth
Występują: Lauren German, Bijou Phillips, Heather Matarazzo, Richard Burgi

Trzy młode Amerykanki, przebywające w Rzymie na letnim kursie sztuki, zostają zwabione przez modelkę ze swojej klasy do słowackiego hostelu. Wkrótce przekonają się, jak ponura jest rzeczywistość, w której się znalazły.

23 KWIETNIA o 22:00 MARTWE ZŁO (2013)

Tytuł: Martwe zło (Evil Dead)
Reżyseria: Fede Álvarez
Występują: Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Jessica Lucas

Remake klasycznego horroru „Martwe zło” z 1981 roku. Grupa dwudziestokilkuletnich przyjaciół zaszywa się w domku na odludziu i odkrywa Księgę Umarłych. Po odtworzeniu nagranego przez archeologa tłumaczenia tekstu i zawartych w nim zaklęć, znajomi przypadkowo przywołują uśpione demony, które ich opętują.

23 KWIETNIA o 23:50 MGŁA (1980)

Tytuł: Mgła (The Fog)
Reżyseria: John Carpenter
Występują: Adrienne Barbeau, Jamie Lee Curtis, Janet Leigh, John Houseman

Rybackie miasteczko w północnej Kalifornii, zbudowane ponad 100 lat temu na terenie dawnej kolonii trędowatych, staje się celem zemsty zabójczej mgły. Pojawiają się w niej duchy przypominające zombie, szukające odwetu za swoją śmierć.

30 KWIETNIA o 22:00 BRIGHTBURN: SYN CIEMNOŚCI (2019)

Tytuł: Brightburn: Syn ciemności (Brightburn)
Reżyseria: David Yarovesky
Występują: Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Abraham Clinkscales

Co by było, gdyby dziecko z innego świata wylądowało na Ziemi, ale zamiast stać się bohaterem dla ludzkości, okazało się być czymś o wiele bardziej złowrogim?

Producentem filmu jest James Gunn, twórca „Strażników Galaktyki” i „Robali”, który przedstawia zaskakujące ujęcie nowego gatunku filmowego: horroru o superbohaterach.

30 KWIETNIA o 23:50 POŻARCI (2005)

Tytuł: Pożarci (Devour)
Reżyseria: David Winkler
Występują: Jensen Ackles, Shannyn Sossamon, Dominique Swain, William Sadler

Wstrząsający thriller o okultyzmie, morderstwach i pomiotach szatana, w którym demoniczna gra komputerowa staje się łącznikiem między diabłem a jego ofiarami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *