MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze polską premierę serialu „Terror” – trzymającego w napięciu thrillera produkcji AMC. Polska premiera w czwartek 5 kwietnia o 22:00.

W kwietniu AMC zaprasza także na polską premierę sezonu 4A  „Fear the Walking Dead” –  w poniedziałek, 23 kwietnia o 22:00.

AMC poleca ponadto cykl filmowy „Weekendy grozy” – w każdą sobotę i niedzielę o 22:00.

 

TERROR
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera w czwartek, 5 kwietnia o 22:00
Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:00

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial, którego producentami są Ridley Scott, David Kajganich i Soo Hugh, zabiera widzów w zatrważającą podróż. Akcja produkcji koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata – „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem.

Występują: Jared Harris, Ciarán Hinds, Tobias Menzies, Nive Nielsen

FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera sezonu 4A w poniedziałek, 23 kwietnia o 22:00
Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00

W 4. sezonie zobaczymy świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Występują: Lennie James, Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey

FILMY

BLUE VELVET
4 kwietnia o 22:00

Film z 1986 roku w reżyserii Davida Lyncha to trzymający w napięciu, zmysłowy i surrealistyczny thriller pokazujący, że zło może czaić się nawet w najbardziej idealnym z miejsc. Kiedy młody chłopak, Jeffrey Beaumont, próbuje rozwikłać tajemnicę dziwnych wydarzeń w małym miasteczku, nieoczekiwanie otwiera bramy do świata pełnego przemocy, seksu i zbrodni.

Występują: Kyle MacLachlan, Isabella Rossellini, Dennis Hopper

CZŁOWIEK W ŻELAZNEJ MASCE
11 kwietnia o 22:00

Największa i najgroźniejsza przygoda muszkieterów rozpoczyna się wraz z uwolnieniem przez nich tajemniczego więźnia osadzonego w fortecy na wyspie. Szybko zdadzą sobie sprawę, że ich misja może doprowadzić do obalenia władcy, któremu przysięgali służyć.
Występują: Leonardo DiCaprio, Jeremy Irons, John Malkovich
SUŁTANI WESTERNU
18 kwietnia o 22:00

Co się stanie, gdy trzech zwyczajnych mężczyzn spędzi trzy tygodnie ucząc się, jak być prawdziwymi kowbojami? Na to pytanie odpowiada film „Sułtani westernu” – największy hit komediowy 1991 roku.

Występują: Billy Crystal, Jack Palance, Daniel Stern

PIERWSZA STRONA
25 kwietnia o 22:00

Wnikliwe spojrzenie na jeden z najbardziej prestiżowych zawodów – dziennikarstwo, którego zadaniem jest chronienie społeczeństwa przez dostarczanie mu faktów. Produkcja pokazuje, co dzieje się, gdy wiara w ten zawód zostaje zachwiana.

Występują: Hayden Christensen, Chloë Sevigny, Steve Zahn

WEEKENDY GROZY
Z okazji premiery „Terroru” zapraszamy na cykl przerażających filmów w każdą kwietniową sobotę i niedzielę o 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *