MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale CBS Reality

W kwietniu CBS Reality zaprasza do oglądania premierowej serii “Kryminalistycy w Nowej Zelandii”. Jest to propozycja dla wszystkich fanów kryminałów i kryminalistyki spod znaku “CSI”.

 

W programie to kryminalistycy i policjanci są głównymi bohaterami, nauka ich tajną bronią, a gospodarz serii przewodnikiem po świecie zbrodni. Omawiane przypadki pochodzą prosto z akt nowozelandzkich ekspertów kryminalistycznych, policji oraz funkcjonariuszy pracujących na miejscach zbrodni, a do rozwiązania spraw wykorzystano wszystkie aspekty kryminalistyki, w tym analizę śladów krwawych, śladów kryminalistycznych, badania DNA, kryminalistykę cyfrową, toksykologię, entomologię i najnowsze zdobycze technologiczne.

KRYMINALISTYCY W NOWEJ ZELANDII

PREMIERA – sezon 1. i 2.

Od 19 do 30 kwietnia, w dni powszednie o 22:00

Jeśli jesteś fanem kryminałów i kryminalistyki spod znaku „CSI”, to ten serial z pewnością sprawi, że wstrzymasz oddech i będziesz siedzieć jak na szpilkach. Ale uwaga – czasami prawda może być dziwniejsza od fikcji! W programie to kryminalistycy i policjanci są głównymi bohaterami, nauka ich tajną bronią, a gospodarz serii przewodnikiem po świecie zbrodni.

Każdy z odcinków koncentruje się na jednej zbrodni, do której doszło w ciągu ostatniej dekady.
Sprawa ta została rozwiązana dzięki połączeniu przemyślanego i kreatywnego śledztwa z wykorzystaniem kryminalistyki. Omawiane w programie przypadki pochodzą prosto z akt nowozelandzkich ekspertów kryminalistycznych, policji oraz funkcjonariuszy pracujących na miejscach zbrodni. W omawianych zdarzeniach wykorzystano wszystkie aspekty kryminalistyki, w tym analizę śladów krwawych, śladów kryminalistycznych, badania DNA, kryminalistykę cyfrową, toksykologię, entomologię i najnowsze zdobycze technologiczne.

Jest to dogłębna, oparta na faktach, zaawansowana technologicznie i dramatyczna opowieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *