Kwiecień na kanale Crime+Investigation Polsat (wideo)

Crime+Investigation Polsat w kwietniu prezentuje now polski program – „Akta Fajbusiewicza”. Legendarny dziennikarz wraca do spraw, które mimo upływu lat, pozostają nierozwiązane. W kwietniu zaprezentujemy także nowe odcinki programu „Ostatnie godziny przed śmiercią”. Dla wielbicieli tematyki paranormalnej proponujemy program „Nawiedzone szpitale”.

 

 

 

 

Akta Fajbusiewicza
Fajbusiewicz Files
W piątki o 22:00 od 10 kwietnia na Crime+Investigation Polsat

Michal Fajbusiewicz od ponad 30 lat zajmuje się sprawami kryminalnymi i dzięki Jego zaangażowaniu  wiele z nich zostało rozwiązanych. Są jednak przypadki, które nie znalazły finału w postaci ukarania sprawców.

Coraz częściej do tych spraw sięgają policjanci z tzw. zespołów „Archiwum X” i po latach z sukcesem je rozwiązują. Michał Fajbusiewicz podąża tym śladem i po raz kolejny wraca do śledztw, które wydają się być zapomniane i odłożone na półkę, ponieważ  wierzy, że nigdy nie jest za późno na poznanie prawdy.

 

 

Ostatnie godziny przed śmiercią
Homicide: Hours To Kill 2B
W czwartki o 22:00 od 2 kwietnia na Crime+Investigation Polsat

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę.

Każdy odcinek to zabójcza układanka z takich elementów jak zazdrosny małżonek, chorobliwe namiętności, skrywane sekrety i narzędzie zbrodni – z których krok po kroku wyłania się obraz całości. W pasjonujących rozmowach przeplatanych materiałami archiwalnymi i sugestywnymi rekonstrukcjami ożywają emocje, a napięcie sięga zenitu niczym w najlepszych kinowych thrillerach.

Nawiedzone szpitale
Haunted Hospitals S1
W środy od 22 kwietnia o 22:00 na Crime+Investigation Polsat

Serial „Nawiedzone szpitale” przedstawia historie zjawisk paranormalnych zaobserwowanych w placówkach medycznych, domach opieki i kostnicach.

O swoich doświadczeniach opowiadają lekarze, pielęgniarki i pacjenci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *