Kwiecień na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam zaprasza do oglądania serii „Ciekawski George” – codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16. W kwietniu Polsat JimJam zapraszam także na nowe odcinki bajki „Szymon” – od 1 kwietnia codziennie o 5:43, 5:48, 5:53, w dni powszednie także o 11:30.

 

 

PBOHATER MIESIĄCA: CIEKAWSKI GEORGE
Od 1 kwietnia codziennie o 7:00, 11:57, 17:06, 20:16

George to urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne – za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście – małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun — Pan w żółtym kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem.

Bajka przeznaczona jest dla najmłodszych widzów i powstała na podstawie bardzo popularnej serii książek o tym samym tytule. Przygody sympatycznej małpki rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki oraz odkrywania tajemnic. Przy okazji najmłodsi widzowie poznają także podstawy matematyki oraz prostych naukowych twierdzeń, które mają zastosowanie w codziennym życiu.

SZYMON
NOWE ODCINKI
Codziennie o 5:43, 5:48, 5:53, w dni powszednie także o 11:30

Ta animowana seria opowiada o Szymonie – uroczym króliczku, którego rozpiera dziecięca energia. Szymon, jak każde dziecko napotyka różne wyzwania – zarówno w szkole, jak i w domu. W każdym odcinku króliczek z właściwym sobie urokiem dowiaduje się czegoś nowego o świecie. Przełamuje lęk przed ciemnością czy wizytą u dentysty i leci pierwszy raz samolotem. Uczy się, jak być dobrym bratem i przyjacielem.

Bajka pokazuje jak ważne są dobre relacje między rodzeństwem. Chociaż Szymonowi i Kacprowi zdarzają się kłótnie, to świetnie się razem bawią, a pomoc starszego brata jest dla młodszego niezwykle ważna.

CIEKAWSKI GEORGE: GOŃCIE TĘ MAŁPĘ
W sobotę 4 kwietnia o 11:02

Ulubieniec widzów i najbardziej dociekliwa małpka świata wraca w filmie Ciekawski George: Gońcie tę małpę! Dołącz do Ciekawskiego George’a i Pana w żółtym kapeluszu, którzy wyruszają w wielką podróż, by pomóc słonicy tęskniącej za domem wrócić do rodziny.

To wyjątkowe trio przeżyje wiele niepowtarzalnych przygód, przy okazji udowadniając, że dzięki pomocy rodziny, przyjaciół i sile determinacji można osiągnąć wszystko.

CIEKAWSKI GEORGE 3: POWRÓT DO DŻUNGLI
W niedzielę 5 kwietnia o 11:02

Ciekawski George wyrusza w niesamowitą podróż, jednak przez awaryjne lądowanie samolotu małpka trafia do afrykańskiej dżungli, w której przeżyje niezapomniane przygody i pozna nowych przyjaciół.

CIEKAWSKI GEORGE: WITAJ WIOSNO!
W sobotę 11 kwietnia o 11:02

Wiesz, że nadchodzi wiosna, skoro George tańczy na balkonie o świcie! Pan w żółtym kapeluszu jest przekonany, że małpka ma wiosenny przypływ energii. „Co to jest wiosna?”, pyta malec.

Cóż, jest tylko jeden sposób, by się tego dowiedzieć! George i Pan w żółtym kapeluszu idą do parku, by doświadczyć wszystkich zalet zbliżającej się pory roku.

MARATONY Z SERIALAMI: ROBOSAMOCHÓD POLI, BOB BUDOWNICZY oraz PTYŚ I BILL
W każdą sobotę i niedzielę od 08:00

W kwietniowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek.

W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u „Boba Budowniczego” (trzy odcinki), „Ptysia i Billa” (trzy odcinki) oraz dzielnych pojazdów z serii „Robosamochód Poli” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:08 i od 14:07

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki czy przyrody, a także pomagają przyswoić podstawy języków obcych.

W tym miesiącu w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie poznają siłę przyjaźni i inne ważne wartości w bajce „Pszczółka Maja” oraz dowiedzą się wielu ciekawostek o świecie i nauce z bajki „Zgaduj z Jessem”.

FILMY
W każdą sobotę i niedzielę o 11:02

Ciekawski George: Gońcie tę małpę (4 kwietnia)
Ciekawski George 3: Powrót do dżungli (5 kwietnia)
Ciekawski George: Witaj wiosno! (11 kwietnia)
Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka (12 kwietnia)
Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota (18 kwietnia)
Bob Budowniczy: Wielkie Wykopaliska (19 kwietnia)

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 7:49, 15:00 i od 21:11

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Tomek i przyjaciele
Bob Budowniczy
Ranger Rob
Strażak Sam
Rajdek – mała wyścigówka Robosamochód Poli
Chomp Squad
Ptyś i Bill

Ponadto Polsat JimJam zaprasza na spotkania filmowe – w każdą sobotę i niedzielę o 11:02.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *