MediaZapowiedzi TV

Kwietniowe nowości i premiera serialu „Monster High” w Nickelodeon Polska

Już 1 kwietnia na antenie Nickelodeon zagości nowy animowany serial z udziałem kultowych lalek „Monster High” – premierowe odcinki będą emitowane w soboty i niedziele o godz. 10:30. Widzowie stacji mogą także spodziewać się kolejnych przygód ulubionych bohaterów produkcji takich jak „Spyders”, „Smerfy” czy „Pocztowa góra”.

 

Stacja Nickelodeon przygotowała wyjątkową premierę dla wszystkich wielbicieli kultowych lalek! Już w najbliższą sobotę 1 kwietnia na kanale zadebiutuje serial animowany „Monster High”. Widzowie poznają Claudeen Wolf, która nie mogła odnaleźć swojego miejsca na ziemi, dopóki instynkt nie zaprowadził jej do tytułowego Monster High. To tutaj razem z Draculaurą, Frankie oraz Ducem biorą udział w licealnych wybrykach i mierzą się z nastoletnimi dylematami. Ta grupa przyjaciół to młode pokolenie potworów, które stawia czoła oczekiwaniom innych, akceptuje różnice i odkrywa siebie. Razem uczą się być zadziornymi i nieustraszonymi w miejscu, do którego wszyscy należą – w Monster High. Stacja zaprasza do oglądania serialu w soboty i niedziele o godz. 10:30. Powtórki emitowane będą również w weekend o godz. 18:15.

To nie wszystko! Na kanale będzie można także śledzić premierowe przygody bohaterów takich seriali jak „Pocztowa Góra”, „Spyders” i „Transformers: Earth Spark”.

Natomiast na młodszych fanów od 10 kwietnia, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 15:30, będą czekać „Smerfy” w nowych odcinkach, a na kanale Nick Jr o 13:25 i 20:25 niezawodna ekipa „Psiego Patrolu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *