MediaZapowiedzi TV

Nowe przygody SpongeBoba i konkurs z nagrodami

Stacja Nickelodeon przygotowała dla fanów podwodnych przygód SpongeBoba całą masę atrakcji. Na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 trwa emisja nowych odcinków animowanego serialu „Koralowy Obóz”. Widzowie mają również okazję spotkać się z ulubionymi bohaterami na Instagramie Nickelodeon, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami!

 

Już teraz wszyscy fani SpongeBoba Kanaciastoportego mogą oglądać zupełnie nowe przygody ulubionych bohaterów! Wesoła gąbka razem ze swoimi przyjaciółmi, Patrykiem Rozgwiazdą, Skalmarem Obłymnosem i Sandy Pysią, spędzą wyjątkowy czas na Koralowym Obozie. Towarzyszyć im będą kierownik obozu Pan Krab, nauczycielka plastyki Pani Puff, a także lokalny szef kuchni Plankton! Premierowe odcinki serialu są emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.

Co więcej Nickelodeon przygotował dla swoich widzów niespodziankę w postaci konkursu! Wystarczy wejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie: „Dokąd chciałbyś/chciałabyś pojechać na następne wakacje i dlaczego właśnie tam?”. Jury spośród wszystkich zgłoszeń wybierze najbardziej kreatywne odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni gadżetami Kamp Koral. Konkurs dostępny jest na stronie https://konkursy.nick.com.pl/kampkoral/#/ i będzie trwać do piątku 26.11.2021 r.

To nie wszystko! W ramach działań digitalowych na Instagramie Nickelodeon Polska jest dostępny specjalny filtr AR, za pomocą którego fani podwodnych przygód mogą zmienić się w ulubionych bohaterów. Filtr dostępny jest pod linkiem: https://www.instagram.com/ar/2884881131724771/

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny dział Digital ViacomCBS. Działania w mediach społecznościowych Nickelodeon Polska (Instagram, Facebook) objęły kampanię płatną.

Nowe odcinki Koralowego Obozu emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *