Sport w TV

LaLiga Legends vs Polskie Legendy – Wielki mecz gwiazd futbolu w Eleven

W piątkowy wieczór na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się wielki mecz legend hiszpańskiego i polskiego futbolu. Kibicom zaprezentują się między innymi David Albelda, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes i Míchel Salgado, a także Jerzy Dudek, Tomasz Frankowski, Tomasz Hajto i Michał Żewłakow. ELEVEN SPORTS jest oficjalnym nadawcą tego wyjątkowego wydarzenia. Transmisja w Eleven rozpocznie się o 18:50, a studio wystartuje o 18:00. „Strefa Meet&Greet” zostanie otwarta już o 16:00.
 
„Szanowni Państwo, przedłużamy sezon! Zapraszamy na stadion Legii Warszawa oraz przed telewizory na konfrontację piłkarzy, których mieliśmy okazję podziwiać tuż przed tym, jak w wielkim futbolu zaczęli rządzić Lionel Messi i Cristiano Ronaldo”, mówi Patryk Mirosławski, redaktor naczelny ELEVEN SPORTS w Polsce. „Nasza współpraca z LaLiga zaowocowała wydarzeniem jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Będzie można nie tylko zobaczyć w akcji piłkarskie legendy, ale również spotkać się z nimi, porozmawiać, wziąć autografy czy zrobić sobie selfie! Obie drużyny zapowiadają solidne przygotowanie i grę na serio, ale myślę, że nie zabraknie także widowiskowych popisów i sporej dawki poczucia humoru.”
Dzięki wspólnej inicjatywie LaLiga i ELEVEN SPORTS do Warszawy przyjadą piłkarze, którzy byli ważnymi postaciami hiszpańskich potentatów, jak Real Madryt, FC Barcelona, Atlético Madryt, Valencia CF czy Villarreal CF. Na stadionie Legii pojawią się m.in. Davida Albelda, Joan Capdevila, Christian Karembeu, Steve McManaman, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes, Míchel Salgado, Fernando Sanz, Marcos Senna i Gianluca Zambrotta, a także inni zawodnicy znani z występów w najsilniejszej lidze świata.
LaLiga Legends zmierzą się z ekipą byłych reprezentantów Polski, którzy w przeszłości grali w znanych europejskich zespołach. Wśród nich są m.in. były zawodnik Realu Madryt Jerzy Dudek, komentator ELEVEN SPORTS Radosław Majdan, a także Marcin Baszczyński, Jacek Bąk, Tomasz Frankowski, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos, Kamil Kosowski, Jacek Krzynówek oraz bracia Marcin i Michał Żewłakowowie.
Studio meczowe prosto ze stadionu Legii wystartuje w Eleven o 18:00. Od 18:50 rywalizację boiskową komentować będą Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała. Polskie spotkanie LaLiga Legends będzie pierwszym rozegranym przez tę drużynę w Europie. Na starcie złożą się połowy trwające po 35 minut. Kibice posiadający bilety na to wydarzenie uzyskają możliwość przyjścia na stadion od 16:00. W specjalnej „Strefie Meet&Greet” będą mogli spotkać się i porozmawiać z hiszpańskimi oraz polskimi piłkarzami, zrobić sobie zdjęcia z mistrzami świata i zdobywcami Ligi Mistrzów, otrzymać ich autografy, a także skorzystać z innych atrakcji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie http://laligalegendspoland.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *