„Lato, muzyka, zabawa – pożegnanie wakacji z Solidarnością”

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, ale przed nami jeszcze dwa przystanki na „Wakacyjnej Trasie Dwójki”. Tym razem, na wielkie muzyczne widowisko zapraszamy do Gdańska, gdzie już 31 sierpnia publiczność i widzowie, zgromadzeni przed telewizorami będą mogli się bawić podczas występów znakomitych gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej.

 

 

 

Gdańsk to przedostatnie miasto, które jest gospodarzem imprezy z cyklu „Lato, muzyka, zabawa”. Wyjątkowo, koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbędzie się w sobotę, a nie w niedzielę jak wszystkie poprzednie. Wśród artystów występujących na gdańskiej scenie zobaczymy, takich artystów jak: Ricchi e Poveri, Boney M, Maryla Rodowicz, Katarzyna Cerekwicka, Blue Cafe, Kombi Sławomira Łosowskiego, Filatov & Karas, Papa D, Rafał Brzozowski, Lech Makowiecki, Bayer Full oraz Mateusz Ziółko.

„Lato, muzyka, zabawa” to seria wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizję Polską, w ramach której muzyczne gwiazdy odwiedzają różne polskie miasta. Podczas wydarzenia, koncertowa publiczność, a także widzowie Dwójki mają możliwość przesyłania swoich zdjęć z wakacji oraz pozdrowień dla rodziny, które zostaną wyświetlone na ekranie podczas trwania imprezy.

Koncert w Gdańsku poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska oraz Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel, natomiast relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Transmisja tego wydarzenia już od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *