Lato w Romance TV

Romance TV przywita lato cyklem „Letnie romanse”, filmy z tej serii oglądać będzie można w każdą środę o godz. 22:00. Zaczynamy już 6 czerwca premierą „Lato na Cyprze”. Natomiast w każdy czerwcowy wtorek o godz. 22:00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć bestsellerowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher w cyklu „Pozdrowienia z Kornwalii”. W poniedziałki o godz. 21:55 stacja zaprasza na premierowe odcinki produkcji własnej „Grzechy i grzeszki”. Jednak największym hitem tego lata będzie z pewnością nowy serial „Górscy ratownicy”, który swoją premierę będzie miał już 4 czerwca o godzinie 21:00. Spędźcie ten letni czas razem z Romance TV!

Start „Letnich romansów”

Lato za pasem, a wraz z nim „Letnie romanse”, które będą towarzyszyć widzom Romance TV w każdą środę czerwca o godzinie 22:00. Emisje filmów rozpoczynamy 6 czerwca premierą „Lato na Cyprze”. Oprócz tego widzowie obejrzą także: „Lato w Grecji”, „Lato na Węgrzech” i „Lato na Mazurach”.

Pozdrowienia z Kornwalii – uwielbiane ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher

We wtorki Romance TV ponownie zabierze swych widzów do przepięknej i romantycznej Kornwalii, do świata stworzonego przez Rosamunde Pilcher. 6 czerwca zobaczymy pierwszą z czterech zaplanowanych premier – „Rosamunde Pilcher: Miłość jej życia”, w kolejnych tygodniach widzowie obejrzą premiery, „Rosamunde Pilcher: Pisarz-widmo”, „Rosamunde Pilcher: Spotkanie klasowe” i „Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley”.

Nowy serial w Romance TV – „Górscy ratownicy”

Godnym następcą „Górskiego lekarza” będzie najnowsza propozycja Romance TV – serial „Górscy ratownicy”. Akcja rozgrywa się w malowniczej, górskiej okolicy, austriackiej gminy Ramsau am Dachstein. Jest to opowieść o odważnych ludziach, którzy ryzykują własnym życiem, by ratować innych. Oprócz dramatycznych akcji ratowniczych w serialu nie zabraknie także wątków miłosnych. „Górscy ratownicy” to kolejna propozycja od Romance TV dla fanów seriali o wartkiej akcji i dużej dawce emocji. Na emisję Romance TV zaprasza od 4 czerwca od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *