Lech Poznań – FK Pelister dostępny tylko w STS TV

STS, największy bukmacher w Polsce, pokaże na żywo mecz Lech Poznań – FK Pelister. Spotkanie – rozgrywane w ramach Eliminacji Ligi Europy – odbędzie się w dniu 29 czerwca 2017 r. o godz. 20:45 na INEA Stadionie w Poznaniu. Mecz będzie można obejrzeć na stronie internetowej sts.pl i jej mobilnej wersji m.sts.pl oraz w otwartych punktach przyjmowania zakładów bukmachera. Prawa do transmisji STS zakupił na wyłączność.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Usługa STS TV umożliwia użytkownikom bezpłatne oglądanie transmisji około 1 800 wydarzeń sportowych każdego miesiąca, w tym meczów FC Barcelony, Realu Madryt, Bayernu Monachium czy PSG. Obejmuje ona streamingi z rozgrywek m.in. takich dyscyplin jak: piłka nożna, ręczna, siatkowa, koszykowa oraz tenis, hokej i wiele innych. Spotkania można śledzić na stronie internetowej sts.pl i aplikacji mobilnej bukmachera. Dodatkowo STS na bieżąco wykupuje najciekawsze mecze, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty.
Transmisje na sts.pl są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym polskim legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Rozgrywki można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach. Wybrane streamingi są również dostępne w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów STS na terenie całej Polski.
Szczegółowy plan transmisji jest dostępny na: www.sts.pl/sts-tv


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *