Legendarne gramofony Technics – latem w ofercie specjalnej!

Tylko do końca sierpnia można skorzystać z fantastycznej promocji Technics. Kupując jeden z gramofonów SL-1200GR lub SL-1210GR wkładkę ORTOFON 2M Blue dostaniemy w prezencie!

 

 

Technics SL‑1200G – dźwięk, który się nie starzeje


Technics SL-1200G to ikona wśród gramofonów i pierwszy wybór całych pokoleń fanów płyt winylowych. Choć ceniony jest przede wszystkim za jakość dźwięku, słynie również z niezawodności. Promocja obejmuje najnowsze wcielenia legendarnego gramofonu, SL 1200GR (srebrny) i SL 1210GR (czarny). Zgodnie z oczekiwaniami dotychczasowych klientów marki Technics modele SL 1200GR i SL 1210GR oferują bezkompromisową jakość dźwięku.

Jednocześnie te genialne produkty charakteryzują cechy, które sprawiły, że ich legendarny poprzednik stał się tak popularny wśród DJ ów: trwałość, odporność na uderzenia, niezawodny bezpośredni napęd i regulowana prędkość obrotów. Najnowsze modele są również wykonane z nowoczesnych materiałów i mają zupełnie nową stylistykę.

Gramofony SL 1200GR i SL 1210GR łączą zalety dwóch klas produktów” — mówi Michiko Ogawa, Dyrektor marki Technics należącej do grupy Panasonic.Mamy pewność, że oba modele spełnią oczekiwania fanów marki Technics na całym świecie. Naszym celem jest poszerzenie oferty produktów z górnej półki zarówno dla entuzjastów audio, jak i profesjonalnych DJ ów”.

Już teraz warto kupić ten fantastyczny gramofon i dać się porwać legendzie.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Poniżej lista autoryzowanych dealerów objętych promocją.

-  
STUDIO HIFI – KATOWICE

ALBATROS – GDAŃSK oraz GDYNIA

ARTOMBIS – BYDGOSZCZ

ELEKTRIS – POZNAŃ

MEDIAM – KRAKÓW

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.