Radio

„Lekko, czyli czas na zmiany” - nowy podcast na zloteprzeboje.pl

Radio Złote Przeboje rozwija swoją podcastową ofertę. Już jutro – w czwartek, 1 grudnia 2022 r. na zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube pojawi się pierwszy odcinek nowej serii „Lekko, czyli czas na zmiany”, na którą złożą się rozmowy z ekspertami o zdrowym stylu życia. Gospodarzem podcastu będzie Jerzy Telesiński, świetnie znany słuchaczom stacji, który dołączy do grona twórców audycji online serwisu obok Odety Moro i Kamila Baleji.

Radio Złote Przeboje potrafi zaciekawić słuchaczy i zachęcić ich do poznawania nowości – także w ramach poszerzanej właśnie oferty podcastowej na zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych Spotify i Apple Podcasts oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube. Do cenionych przez internautów odcinków „Goście Odety Moro” oraz bardzo popularnego cyklu „Tato, no weź”, który tworzy Kamil Baleja, w grudniu dołączy nowy podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”. Jerzy Telesiński wraz z ekspertami poruszy w nim tematy związane ze zdrowym stylem życia, z którym nie zawsze jest nam po drodze.

 

Radio Złote Przeboje potrafi zaciekawić słuchaczy i zachęcić ich do poznawania nowości – także w ramach poszerzanej właśnie oferty podcastowej na zloteprzeboje.plplatformach streamingowych Spotify i Apple Podcasts oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube. Do cenionych przez internautów odcinków „Goście Odety Moro” oraz bardzo popularnego cyklu „Tato, no weź”, który tworzy Kamil Baleja, w grudniu dołączy nowy podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”. Jerzy Telesiński wraz z ekspertami poruszy w nim tematy związane ze zdrowym stylem życia, z którym nie zawsze jest nam po drodze.

– Kwestie związane z odżywianiem i jedzeniem przerobiłem na własnej skórze. Po wielu latach z nadwagą, a potem z otyłością na karku, postanowiłem zabrać się za siebie i wydostać się z chaosu mitów i mód żywieniowych. Chciałem wyłuskać to, co jest ważne i potrzebne, by zdrowo się odżywiać, a w konsekwencji wieść dobre i lżejsze życie. Od dekady jestem w świetnej formie, bez zbędnych kilogramów. Teraz nadeszła pora, by podzielić się tą wiedzą w towarzystwie ekspertów, z którymi porozmawiam w podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany”komentuje Jerzy Telesiński.

Gościnią pierwszej odsłony cyklu będzie dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka Małgorzata Lenartowicz, która przedstawi mroczne sekrety cukru. Czy naprawdę powinniśmy się go bać? Jakie ilości cukru nie są dla nas szkodliwe? Na jakie produkty powinniśmy w szczególności uważać?

Pierwszy odcinek podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” dostępny będzie już jutro – 1 grudnia br. od godz. 19:00 na www.zloteprzeboje.pl, na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube. Kolejne części serii publikowane będą w każdy czwartek.
Premierę podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” wspiera promocja na antenie Radia Złote Przeboje, na zloteprzeboje.pl i na profilach redakcji w mediach społecznościowych – na Facebooku, na TikToku, Instagramie oraz na platformie YouTube.

Radio Złote Przeboje od dłuższego czasu rozwija swoją ofertę antenową i jednocześnie propozycje dla internautów. Na stronie internetowej stacji dostępne są quizy, przydatne informacje, a także materiały wideo i podcasty. Bibliotekę podcastową rozgłośni tworzą programy z ramówki, a także audycje przygotowane wyłącznie na zloteprzeboje.pl – jak pocast „Goście Odety Moro” oraz „Tato, no weź”, który tworzy Kamil Baleja. Złote Przeboje to także aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android, dzięki której można słuchać radia na żywo i podcastów, czytać najważniejsze muzyczne newsy i brać udział w konkursach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *