Lenovo prezentuje ThinkSmart One, pierwszy na świecie All-in-One Collaboration Bar oparty o system Windows

Firma Lenovo™ na targach Infocomm® 2022 w Las Vegas zaprezentowała zupełnie nowe urządzenie ThinkSmart™ One Smart Collaboration Bar.

 

Zaprojektowany z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych lub dedykowanych domowych przestrzeniach biurowych, ThinkSmart One All-in-One (AIO) to pierwszy na świecie system działający na systemie Windows 10 IoT Enterprise z wbudowanym procesorem Intel® Core™ 11. generacji z technologią vPro®. Dzięki obsłudze znanych aplikacji do wideokonferencji, takich jak Microsoft Teams Rooms czy Zoom Rooms2 oraz wyposażeniu urządzenia w osiem mikrofonów matrycowych z funkcją redukcji echa i szumów, 15watowe głośniki stereo oraz zintegrowaną kamerę o wysokiej rozdzielczości i szerokim polu widzenia, sprawiają, że ThinkSmart One oferuje najlepsze wrażenia audiowizualne.

ThinkSmart One może być łatwo instalowany, zarządzany i dostosowywany centralnie za pomocą oprogramowania ThinkSmart Manager3 oraz oferuje podwyższone poziomy bezpieczeństwa dostępne dzięki zabezpieczeniom platformy Intel vPro i systemowi operacyjnemu Windows 10 IoT Enterprise. Najnowsze rozwiązanie Lenovo wyposażone jest w 10,1-calowy ekran dotykowy ThinkSmart Controller, taki sam jak dostarczany wraz z zestawami ThinkSmart Core Full Room Kit umożliwiający proste i łatwe zarządzanie spotkaniami.

Rozwiązanie ThinkSmart One zostało stworzone z myślą o stałym wzroście liczby hybrydowych przestrzeni konferencyjnych, powstających w wyniku przekształcania się tradycyjnych biur w bardziej dynamiczne i sprzyjające współpracy centra biznesowe. Prezentowane rozwiązanie zwiększa możliwości platform wideokonferencyjnych i platform współpracy Lenovo, które odgrywają kluczową rolę we wspieraniu produktywności i zaangażowania pracowników.

Podsumowanie ThinkSmart One:

Wyjątkowe i elastyczne doświadczenia dzięki urządzeniu typu”All in One”, które zawiera wbudowane urządzenia audiowizualne i obliczeniowe, możliwość montażu na ścianie oraz łatwy w obsłudze oddzielny kontroler z ekranem dotykowym;

Innowacyjność i skalowalność dzięki wielu portom wejściowym i wyjściowym, w tym HDMI i USB, a także 2 x RJ45, z których jeden jest wyposażony w funkcję Power over Ethernet (PoE), co zwiększa możliwości adaptacji;

Imponujące efekty audio-wizualne dzięki ośmiu mikrofonom o 180-stopniowym obszarze pokrycia, kamerze FHD o 100-stopniowym poziomym polu widzenia oraz głośnikom stereo o zasięgu przekraczającym osiem metrów;

Łatwe zarządzanie za pomocą dołączonego kontrolera lub zdalnie dzięki oprogramowaniu ThinkSmart Manager.

Oprogramowanie i usługi o wartości dodanej

Podobnie jak we wszystkich produktach ThinkSmart do sal konferencyjnych, również w przypadku ThinkSmart One, firma Lenovo zapewnia 3 lata wsparcia Lenovo Premier Support4, zapewniającego dostęp do wykwalifikowanych inżynierów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Do zakupu dołączany jest także rok dostępu do dodatkowego oprogramowania oraz specjalnie dedykowanych usług:

– ThinkSmart Professional Services5 pomoże działom IT zbudować każdy zestaw, skonfigurować i zintegrować z istniejącymi platformami; obejmuje roczną, odnawialną umowę serwisową, która zawiera również opcję przesunięcia do nowej przestrzeni konferencyjnej;

– ThinkSmart Manager Premium2 to pakiet oprogramowania Lenovo do zarządzania współpracą. Utrzymanie efektywnej współpracy oznacza, że technologia musi być zawsze włączona, zawsze gotowa do pracy i łatwa w użyciu. ThinkSmart Manager Premium pomaga działom IT konfigurować, kontrolować i zarządzać całym portfolio rozwiązań ThinkSmart z poziomu jednego intuicyjnego interfejsu.

“Rozwiązywanie problemów związanych ze współpracą hybrydową to nie tylko kwestia wyraźniejszego widzenia i słyszenia. Technologia musi zapewnić bardziej naturalne, osobiste wrażenia podczas wirtualnych spotkań i dostarczyć je w równym stopniu wszystkim uczestnikom”powiedziała Shannon MacKay, dyrektor generalna Worldwide Smart Collaboration Business, Lenovo. “ThinkSmart One zapewnia taki rodzaj inteligentnej współpracy, który napędza innowacje dzięki wszechobecnej i bezproblemowej technologii”.

Prezentacje Lenovo ThinkSmart One i innych rozwiązań do inteligentnej współpracy można było zobaczyć na targach InfoComm 2022 w dniach 8-10 czerwca w Las Vegas Convention Center, Las Vegas, West Hall, na stoisku W2623. Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Lenovo ThinkSmart, odwiedź stronę: www.lenovo.com/thinksmart

Ceny i dostępność w Stanach Zjednoczonych6 – ThinkSmart One będzie dostępny od października 2022 r., w cenie od 2599 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *