Leszek Miller tańczy w „Tańcu z Gwiazdami”

Występ na żywo w piątek 25 października od godz. 20:05 w Polsacie. Tego jeszcze nie było! W siódmym odcinku jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?

 

 

 

 

 

To wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. I tak Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie „Yesterday” grupy The Beatles. Nie jest tajemnicą, że Leszek Miller jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. – Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich – powiedziała w jednym z wywiadów.

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryje przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent? Tego nie można przegapić!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *