Letni nastrój w Telewizji TBN Polska

Lato tuż za rogiem, pora więc, aby powiew świeżości pojawił się na antenie TBN Polska. Stacja przygotowała dla swoich widzów propozycje, które nie tylko dostarczą poszukiwanej rozrywki, ale przede wszystkim zaspokoją głód wartości biblijnych..

 

 

Wartym uwagi jest serial „Smoketown”, który wciągnie widza już od pierwszego odcinka. Według słów wypowiadanych przez narratora: „Żyjemy w świecie pełnym chaosu oraz pokus, a dobro i zło rzadko wydają się być czarne i białe.” Świat pełen trudnych decyzji i kryzysów dotyczy każdego, dlatego z pewnością widzom przypadnie ta propozycja do gustu.

Nie zabraknie również wyraźnych głosów niosących dobrą nowinę, która jest kluczowym przesłaniem stacji. Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia” będzie uczyć jak żyć zwycięsko i jak żyć z poświęceniem. Pokaże Słowo Boże jako instrukcję do codziennego użytku, a nie artefakt służący za ozdobę na półce.

Słowo Boże przekaże również Joel Osteen w nowych odcinkach programu „Obudź nadzieję”. W dzisiejszych czasach nadzieja wydaje się być towarem ekskluzywnym, jednak Joel Osteen wskaże, że jest ona dostępna dla każdego.

Dla pasjonatów podróży wrócą na antenę takie programy jak „Global Ventures”„Pokonać drogę” czy „Szlakiem Amazońskiej Dżungli”. Każdy miłośnik misji, przygód i natury odnajdzie tu produkcję dla siebie.

TBN Polska pamięta także o swoich najmłodszych widzach. Dlatego specjalnie dla nich wyprodukowała edukacyjny program „Angielski z Warzywkami”. Ta propozycja nie tylko dostarczy bezpiecznej rozrywki, ale również rozwinie ich zdolność używania języka angielskiego.

TBN Polska to telewizja niosąca dobrą nowinę poprzez produkcje podróżnicze, muzyczne, talk-show czy programy dla dzieci. Jako jedna z ponad trzydziestu należy do rodziny Trinity Broadcasting Network, która zmienia życie milionów widzów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *