Telekomunikacja - Telefony - Promocje

HAMMER 2 dostępny w ofercie Biedronki

HAMMER 2 to łatwy w obsłudze telefon o wzmocnionej konstrukcji oraz bardzo wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne takie jak: woda, kurz i brud, co potwierdza międzynarodowy certyfikat IP67. Telefon posiada czytelny ekran o przekątnej 2,2 cala i jest wykonany z gumowanych materiałów, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały na upadki nawet z wysokości do 1 m. Dostępny jest w cenie 139 zł od poniedziałku 27 maja we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

 

 

Argumentów przemawiających za wyborem solidnego telefonu nawet o prostej, klasycznej budowie jest wiele. A najważniejsze z nich to: prostota obsługi, ponadprzeciętna wytrzymałość i uniwersalność zastosowania. Bo HAMMER 2 sprawdzi się zarówno podczas wakacyjnej podróży, wyjazdu na festiwal muzyczny, jak i w pracy na warsztacie, budowie oraz w codziennym, zwykłym użytkowaniu.

HAMMER 2 to 2,2-calowy „pancerniak” z prawdziwego zdarzenia. Już w pierwszym kontakcie robi bardzo dobre wrażenie, a swój atrakcyjny wygląd zawdzięcza nieregularnej obudowie. To nie tylko przemyślany zabieg estetyczny, lecz również praktyczne udogodnienie: specjalne wypustki ułatwiają trzymanie urządzenia w dłoni oraz zapobiegają jego wyślizgiwaniu się. Co więcej, obudowa HAMMERA 2 jest odporna na wstrząsy i upadki (drop test 1,5 m), a także wodę i pył, co potwierdza certyfikat IP67. W efekcie telefon sprosta nie tylko codziennym wyzwaniom wymagających użytkowników, lecz też pracowników budowlanych, monterów, instalatorów, serwisantów czy osób rządnych przygód. Ponadprzeciętna wytrzymałość HAMMMERA 2 to nie jedyny jego atut. Telefon ma wyspowe klawisze, dzięki czemu jest wygodny i prosty w obsłudze. Z dużą łatwością można obsługiwać go nawet w rękawicach. „Pancerniak” posiada również aparat fotograficzny 2 Mpx wraz z lampą błyskową oraz osobną latarkę doświetlającej zaciemnione miejsca. Z kolei wymienna bateria litowo-jonowa o pojemności 1450 mAh zapewnia urządzeniu bardzo długie działanie na jednym cyklu ładowania (nawet do 14 dni działania w stanie czuwania). Telefon wyposażono także w Dual SIM umożliwiający korzystanie z dwóch numerów na jednym modelu jednocześnie, czytnik kart pamięci microSD oraz Bluetooth gwarantujący stabilną i bezprzewodową łączność modelu z innymi urządzeniami np. zestawem głośnomówiącym. W HAMMERZE 2 znajdziemy także radio FM, kalendarz, budzik oraz kalkulator.

HAMMER 2, w pomarańczowo-czarnej wersji kolorystycznej, dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 27 maja do 9 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

Telefon oferowany jest w cenie 139 zł.

Więcej na temat urządzenia na www.myphone.pl/product/hammer-2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *