Letnia edycja Sony Wedding Roadshow

Już w sierpniu 2019 roku rozpocznie się letnia edycja cieszącego się popularnością Sony Wedding Roadshow. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, Białymstoku i Krakowie. Warsztaty poprowadzi wybitna specjalistka fotografii modowej i portretowej Lidia Popiel oraz uznany fotograf ślubny Maciej Suwałowski.

 

 

Sony Wedding Roadshow to całodniowe wykłady i warsztaty kierowane zarówno do doświadczonych fotografów ślubnych, jak i początkujących fascynatów fotografii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami fotografii ślubnej i spojrzeć na nią oczami profesjonalnych twórców.

Tegoroczne wydarzenie pozwoli biorącym udział uchwycić temat fotografii ślubnej w dużo szerszym zakresie. Prowadzący zaprezentują zupełnie odmienne podejście do tej tematyki.

Lidia Popiel, na co dzień fotografka nieodłącznie związana ze światem mody, wykonuje zdjęcia dla znanych polskich tytułów. Jej wieloletnie doświadczenie po obu stronach obiektywu procentuje w kreacji pięknych kadrów portretowych.

Niekwestionowany autorytet fotografii ślubnej Maciej Suwałowski stale podróżuje i fotografuje śluby na wszystkich szerokościach geograficznych, od Seszeli, przez Tajlandię, Wietnam, Australię, USA, na Islandii kończąc. Jego prace były nagradzane na łamach wielu portali i magazynów branżowych na całym świecie.

Letnia edycja warsztatów Sony Wedding Roadshow odbędzie się 5 sierpnia 2019 roku w Warszawie przy ul. Mińskiej 25 (Studio WOLF), 6 sierpnia 2019 roku w Białymstoku przy ul. Kilińskiego 15 (Hotel Aristo) oraz 8 sierpnia 2019 roku w Krakowie przy ul. Krakowskiej 41/4 (Studio Trzecie Oko).

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i cen można znaleźć pod adresem:

https://www.sony.pl/alphauniverse/events

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *