Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Letnie hity cenowe Huawei – jeszcze tydzień promocji

Został jeszcze tydzień, aby skorzystać z letniej promocji Huawei, w której aż 21 produktów marki dostępnych jest w nowych, atrakcyjnych cenach. W niektórych przypadkach konsumenci mają możliwość kupić urządzenia w pakiecie z jednym z akcesoriów Huawei. Wśród produktów objętych promocją znaleźć można między innymi Huawei P smart Z – innowacyjny smartfon z wysuwanym aparatem selfie.

 

 

 

P Smart Z to najnowszy smartfon w portfolio Huawei. W promocji dostępny jest w zestawie z opaską sportową Huawei Band 2 Pro, monitorującą aktywność fizyczną i sen użytkownika. Jedną z najważniejszych cech telefonu jest ukryty w obudowie, wysuwany aparat selfie 16MP – dzięki temu rozwiązaniu nowoczesny ekran Ultra FullView smartfona pozbawiony jest wcięć i otworów. Użytkownik może cieszyć się maksymalnie dużą powierzchnią wyświetlacza, który stanowi aż 91% całej powierzchni użytkowej telefonu. Sugerowana cena promocyjnego zestawu Huawei P Smart Z z opaską Huawei Band 2 Pro to 1199 zł.

W promocyjnej ofercie Huawei będzie można kupić też między innymi smartfony z najnowszej serii P30, w tym flagowy Huawei P30 Pro. Smartfon jest dostępny w dwóch wersjach pamięci wewnętrznej: 256 GB lub 128 GB. Przy zakupie dowolnego z nich kupujący otrzyma bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds lite.

Promocja na urządzenia Huawei obowiązuje w sklepach: Komputronik, Media Expert, Media Markt, morele.net, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom oraz u operatorów: Orange, Play i T-Mobile, a także w oficjalnym sklepie Huawei w warszawskiej galerii handlowej Arkadia. Dostępność oferty może się różnić w zależności od partnera.

Pełna lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/campaign/summer/ oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *