Letnie kino Paramount Channel

Stacja Paramount Channel z dumą przedstawia pierwszą w Polsce edycję letnich, otwartych pokazów kinowych! Wcześniejsze eventy były organizowane w Budapeszcie i w Rumunii, gdzie spotkały się z wielkim zainteresowaniem wśród uczestników.

 

Każdy z letnich pokazów filmowych gromadził średnio 1000 osób. Paramount Summer Cinema to wydarzenie, które będzie realizowane na trzech rynkach: Węgry, Polska, Rumunia w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień). Truck Paramountu będzie przemierzać kolejno każdy z krajów i zatrzymywać się we wcześniej ustalonych miejscach. W Polsce projekcje odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie i zaczną się ok 21.00.

W ramach współpracy partnerskiej przy Paramount Summer Cinema Reklamodawcy otrzymują komplementarną ofertę zawierającą szerokie możliwości reklamowe na 3 rynkach jednocześnie!

  • EVENT: niepowtarzalny filmowy event, którego Partner będzie integralną częścią!
  • ŚWIADCZENIA ON-AIR:  bb sponsorskie,  spoty, skrzydełka
  • ONLINE: branding i podstrona Partnera na stronie Paramount Channel, kampania digital promująca partnerstwo
  • SOCIAL MEDIA: wpisy informujące o partnerstwie na Facebooku w Polsce, Rumunii i na Węgrzech
  • DZIAŁANIA MARKETING & PRESS: umieszczenie informacji o partnerstwie przy projekcie w materiałach prasowych, logo na banerach, krzesłach, etc.

Dlaczego warto, aby marka Reklamodawcy stała się integralną częścią tego projektu? Kanał Paramount Channel HD dociera do atrakcyjnych dla reklamodawców grup celowych, w grupie kobiet z miast (W16-49 c50+) AFF = 142, średni SHR = 0,33%, zaś ATS = 30’. W wymagającej grupie A 16-49 top managment & medium level, SHR = 0,29% i ATS = 25’.

Kontent stacji Paramount Channel HD to 100% rozrywki w amerykańskim stylu! Jedyny kanał filmowy w Polsce prezentujący wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe mega produkcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od komedii przez kino akcji, horrory, filmy obyczajowe aż po kino familijne; wszystkie pozycje wyłącznie w jakości HD.

Dane: NAM; 10.2017-03.2018,  06:00-25:59, Index A 16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *