PolsatSport w TV

Ostatni Magazyn Nice 1 Ligi w Polsacie Sport

Sezon 2017/2018 dobiegł końca i przyszedł czas na podsumowania. W ostatnim w tym sezonie magazynie gośćmi Szymona Rojka będą trener Stomilu Olsztyn, Kamil Kiereś oraz szkoleniowiec GKS Jastrzębie, Jarosław Skrobacz.

 

Zakończył się kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy. Wiemy już, że awans uzyskały drużyny Miedzi Legnica oraz Zagłębia Sosnowiec. Ci pierwsi zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej pierwszy raz w swojej historii, dla drugich będzie to powrót po dziesięciu latach.

Do ostatniej kolejki ważyły się losy na drugim końcu tabeli. Ostatecznie z Nice 1 Ligi spada Ruch Chorzów, Olimpia Grudziądz oraz Górnik Łęczna. W barażu zagra natomiast Pogoń Siedlce, która zmierzy się z Garbarnią Kraków.

Awans z II Ligi uzyskały natomiast zespoły GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź oraz Warty Poznań. Jednym z gości w studiu będzie szkoleniowiec drużyny z Jastrzębia-Zdroju. Drugim zaś trener Kiereś, którego Stomil Olsztyn rzutem na taśmę wywalczył utrzymanie. W magazynie goście zajmą się podsumowaniem rozgrywek, kwestią beniaminków, a także sprawą licencji na grę w Nice 1 Lidze.

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *