Technologia - Promocje

LG Channels uruchamia w Europie flagowy kanał pod marką LG

Właściciele telewizorów LG w krajach europejskich uzyskają dostęp do nowych, bezpłatnych kanałów telewizji strumieniowej z reklamami (FAST), w tym Sony Pictures Sony One Channels oraz szerokiej gamy kanałów Lionsgate. Dzięki temu, że kanały Sony One Channels są teraz dostępne w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii, a kanały Lionsgate są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji, posiadacze telewizorów LG Channels i LG Smart TV będą mogli cieszyć się większą ilością treści wysokiej jakości.

 

Dostępne kanały Sony będą obejmować Sony One Comedy z ulubionym przez fanów Seinfeldem, Sony One Thriller TV, z programami takimi jak Breaking Bad, Sony One Faves z ponadczasowymi klasykami, w tym Bewitched, Sony One Comedy HITS, z klasycznymi komediami, takimi jak Step Brothers, Jerry Maguire, Sony One Action HITS poświęcony filmom akcji i przygodowym, od hitów kasowych po uznane przez krytyków filmy, takie jak Dystrykt 9 i Faceci w czerni , Sony One Shark Tank1: jeden z najbardziej udanych programów reality show na świecie, Sony One Dragons’ Den2: format reality juggernaut stojący za Shark Tank, Sony One Blacklist3: zawierający serię thrillerów kryminalnych.

Dzięki współpracy z Lionsgate, brytyjscy i niemieccy widzowie będą mogli cieszyć się treścią first-window4 licencjonowaną dla nowo uruchomionego kanału premium LG 1. Obejmie to wyłączne prawa do takich uznanych seriali jak Wong & Winchester i Paul T. Goldman5. Wśród innych oferowanych programów premium znajdą się nagrodzone Critics Choice Television Award seriale Nashville i Boss, ze zdobywcą Złotego Globu Kelseyem Grammerem w roli głównej. Nowo dodane kanały Lionsgate będą obejmować: MovieSphere, Wicked Tuna, Are We There Yet, Anger Management, Ghost Hunters, Grace & Frankie oraz Nashville.

Dzięki szerokiej gamie kanałów filmowych (takich jak Great!, Popflix, MovieSphere, Netzkino, Moviedome, WeDo Movies, Rakuten i Pluto TV) oraz filmów do oglądania „na żądanie”, LG Channels ma coś dla każdego.

Poza magią filmów, kanały sportowe LG Channels obejmują ulubione wydarzenia fanów, takie jak piłka nożna w FIFA+, tenis w Tennis Channel lub wyścigi samochodowe na żywo z MTRSPT1. Ponadto, arcymistrzowie szachowi walczą w Chess TV. Kolejne kanały są sukcesywnie dodawane.

Kanały LG dostępne są w telewizorach LG Smart TV (modele LG Smart TV od 2016 r.) i można do nich uzyskać dostęp, naciskając dedykowany przycisk na pilocie LG Magic lub wybierając aplikację na ekranie głównym telewizora.

LG Channels konsekwentnie plasuje się w pierwszej piątce najczęściej używanych aplikacji na telewizorach LG Smart TV we wszystkich regionach, w których usługa jest oferowana. Dzięki nowo dodanym kanałom, usługa zapewnia teraz więcej wysokiej jakości treści, które użytkownicy mogą odkrywać i cieszyć się nimi.

 

1 Sony One Shark Tank: dostępny we Włoszech i Hiszpanii.

2 Sony One Dragon’s Den: dostępny w Wielkiej Brytanii, Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii.

3 Sony One Blacklist: dostępny we Francji i Hiszpanii.

4 First-window exclusive: pierwszy raz w dowolnej usłudze SVOD, AVOD, bezpłatnej telewizji, płatnej telewizji, podstawowej telewizji.

5 “Wong & Winchester”, “Paul T. Goldman” są dostępne na kanałach LG w Wielkiej Brytanii.

foto, źródło. LG Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *