Liga Narodów: Plan transmisji wtorkowych meczów

W fazie grupowej Ligi Narodów przyszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. We wtorek poznamy znaczną część spadkowiczów oraz tych, którzy będą cieszyć się z awansu do wyższej dywizji. Wyjaśni się także, kto wiosną powalczy o zwycięstwo w rozgrywkach.

 

W najwyższej dywizji A odbędą się cztery mecze, które pojawią się na naszych antenach. W grupie czwartej kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu. Hiszpania z dziewięcioma punktami podejmie Niemców, którzy mają jedno oczko mniej. Zwycięzca zagra w turnieju finałowym na wiosnę. W lepszej pozycji są gospodarze, ale w listopadowej przerwie reprezentacyjnej lepiej wypadają podopieczni Joachima Loewa. W drugim meczu o uniknięcie spadku zagrają Szwajcaria z Ukrainą.

W grupie trzeciej będą toczyć się dwa równoległe starcia o uniknięcie spadku. Awansu do najlepszej czwórki Ligi Narodów może być już pewna Francja, która jest na pierwszym miejscu z dorobkiem trzynastu oczek. Jej rywalem będzie Szwecja, która musi zdobyć punkty i liczyć na potknięcie rywali, by pozostać w najwyższej dywizji. Te dwa trudne warunki do spełnienia, mogą nie wystarczyć, ponieważ Chorwacja zmierzy się z Portugalią. Mistrzowie Europy są pewni drugiego miejsca, a ich rywale wciąż mają o co walczyć.

Plan transmisji wtorkowych meczów Ligi Narodów:

Dywizja A:

Hiszpania – Niemcy godz. 20:35 Polsat Sport News

Chorwacja – Portugalia godz. 20:35 Polsat Sport Premium 1

Francja – Szwecja godz. 20:35 Polsat Sport Premium 2

Szwajcaria – Ukraina godz. 20:35 Polsat Sport Premium 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *