Ligi Mistrzyń UEFA Kobiet przez cztery sezony w DAZN (wideo)

DAZN poinformować o kolejnym kroku w długoletnim globalnym zaangażowaniu DAZN w sport kobiet. DAZN został mianowany nowym globalnym nadawcą Ligi Mistrzyń UEFA na kolejne cztery sezony!

 

W ramach tej umowy, nawiązujemy przełomową współpracę z YouTube, dzięki czemu rywalizacja piłkarek będzie dostępna na całym świecie – zarówno dla subskrybentów DAZN, jak i bezpłatnie na nowym kanale DAZN UEFA Women’s Champions League na YouTube.

 

 

DAZN nabył globalne prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA Kobiet i, aby dalej rozwijać ten sport, nawiązał współpracę z YouTube, dzięki której po raz pierwszy rozgrywka będzie bezpłatna dla fanów na całym świecie. Ten przełomowy ruch odzwierciedla głęboko zakorzenioną wiarę podzielaną przez DAZN, YouTube i UEFA w niepowstrzymany efekt fali, którą więcej oczu będzie zwracać na podniesienie rywalizacji kobiet na nowy poziom – tam, gdzie należy – jednocześnie zmieniając jeszcze więcej niesamowitych sportowców w znane nazwiska i inspirując następna generacja graczy po drodze.

Z dumą zapewniamy sportowcom, klubom i elitarnym zawodom widoczność jak nigdy dotąd, zapewniając fanom na całym świecie możliwość ciągłego śledzenia epickiej akcji na żywo przez cały sezon, gdziekolwiek się znajdują, za darmo, w jednym, łatwym do oglądania miejscu – właśnie tutaj, na tym kanale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *