Music Box zaprasza na Tomorrowland Arround The World

Świętuj z ludźmi z całego świata, poczuj jedność i odkryj magiczny świat Tomorrowland Arround The World – cyfrowego festiwalu, który odbędzie się na magicznej wyspie Pāpiliōnem. Nieporównywalne doznania, niesamowita atmosfera i najlepsi DJ’e planety: Afrojack, Alan Walker, Amelie Lens, Armin van Buuren, Charlotte de Witte, Kölsch, Lost Frequencies, Nicky Romero, Tale Of Us, Vintage Culture.

 

Gotowy na wyjątkowe przeżycia? To dołącz do Music Box i weź udział w naszym konkursie!

Konkurs

1. Dodaj nas (profil @musicboxpl) do swoich znajomych na Instagramie;

2. Utwórz posta o tematyce: „Jestem człowiekiem jutra”, koniecznie oznaczając nasz profil @musicboxpl i dodając #peopleoftomorrow , #clubmusicbox

3. Zbieraj polubienia!

Codziennie na naszym stories będziemy pokazywali najlepsze posty. To nie wszystko! 20 szczęśliwcom, którzy 16 lipca o godzinie 18:00 będą mieli najwięcej polubień pod swoimi postami, przekażemy od nas zaproszenia na Tomorrowland Around The World – festiwal cyfrowy.

O festiwalu

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji festiwalu w cyfrowym wydaniu w 2020 roku, Tomorrowland powraca ze spektakularnym dwudniowym świętem muzyki elektronicznej 16 lipca i 17 lipca 2021 roku. Tomorrowland Around the World 2021 został dostosowany do wszystkich stref czasowych i ponownie zgromadzi iście gwiazdorski skład artystów, wśród których znajdą się największe światowe nazwiska w elektronicznej muzyce tanecznej. Ponadto na uczestników tegorocznej edycji czeka najlepsza na świecie technologia zastosowana w wizualizacjach 3D, obrazach wideo i efektach specjalnych.

Bilety do nabycia na stronie: tomorrowland.com

Cyfrowa wersja popularnego festiwalu jest otwarta dla ludzi w każdym wieku, pozostając niewzruszoną istniejącymi granicami i obostrzeniami, w pełnej gotowości na przyjęcie setek tysięcy ludzi jutra z całego świata. Wracając do popularnej, nowo utworzonej w zeszłym roku lokalizacji, Tomorrowland ponownie otworzy drzwi swojego ukochanego nowego domu na wyspie Pāpiliōnem. Magiczna wyspa powita ludzi jutra ze wszystkich zakątków świata, oferując mnóstwo zupełnie nowych i jeszcze bardziej zadziwiających scen, które na te okoliczności zostały specjalnie stworzone i zaprojektowane przez zespół kreatywny i artystów zajmujących się technologiami 3D, stojących za Tomorrowland. Odwiedzający festiwal będą mogli z łatwością poruszać się po Pāpiliōnem za pomocą komputera, laptopa, smartfona lub tabletu – nie potrzebując specjalnych gogli VR – i eksplorować wraz z przyjaciółmi całą stronę festiwalu z różnymi scenami i interesującymi miejscami, a to wszystko w pełni interaktywny sposób. Na każdej ze scen zabrzmi muzyka najlepszych światowych artystów muzyki tanecznej i elektronicznej – ze wszystkich gatunków – nie zabraknie ponadto spektakularnych fajerwerków i widowiskowych pokazów laserowych charakterystycznych dla Tomorrowland.

 

 

Zeszłoroczna inauguracyjna cyfrowa edycja Tomorrowland Around the World, została uznana za ogromny sukces, zapewniając alternatywę na czas pandemii dla fanów muzyki na całym świecie. Tomorrowland zmierza do tego, aby jego przełomowy i pionierski festiwal cyfrowy stał się coroczną tradycją – istniejącą oprócz tradycyjnych festiwali odbywających się na żywo z udziałem uczestników. Tomorrowland Around the World 2020 zdobył prestiżową nagrodę FWA of the Month (prestiżowe nagrody w dziedzinie projektowania i rozwoju cyfrowego), a cyfrowe obchody sylwestrowe Tomorrowland zostały uhonorowane tytułem Webby Honoree na 25. dorocznym konkursie Webby Awards (wiodąca międzynarodowa nagroda honorująca doskonałość w Internecie), podczas gdy belgijscy założyciele festiwalu zostali nazwani Billboard Change Agents, chwaleni za umiejętność znajdowania innowacyjnych sposobów wprowadzenia Tomorrowland w nową rzeczywistość w mniej niż 2,5 miesiąca.

Festiwalowiczów zapraszamy do przeżycia tegorocznego wyjątkowego wydarzenia w cyfrowej wersji w gronie przyjaciół. Przebrania się w swój najlepszy strój festiwalowy, rozbicia namiotu lub… dużego ekranu w ogrodzie za domem, grillowania wśród bliskich przy muzyce i niesamowitych festiwalowych wrażeń! Można wyrazić swój festiwalowy nastrój poprzez udekorowanie balkonu lub urządzenie nietuzinkowego przyjęcia w salonie – w ten wyjątkowy weekend chodzi o zjednoczenie się mocą muzyki z jej fanami na całej planecie w odpowiedzialny i bezpieczny sposób.

Tomorrowland Around the World 2021 już w piątek 16 lipca pomiędzy godziną 19:00 a 1:00 i w sobotę 17 lipca pomiędzy 17:00 a 2:00 – we wszystkich strefach czasowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *