Lipiec na kanałach Nickelodeon i Nick Jr.

Przedstawiamy propozycje programowe dla kanałów Nickelodeon i Nick Jr. na lipiec 2018 rok.

 

 

WAKACYJNY LINE-UP

Emisja: 25 czerwca – 31 sierpnia, poniedziałek – piątek

Mix największych przebojów Nickelodeon – „Sponge Bob Kanciastoporty”, „iCarly”, „Sam i Cat”, „Chica Vampiro” – emitowany w godzinach wieczornych.

SPONGEMASTER

Emisja: 23 lipca – 3 sierpnia 2018, poniedziałek – piątek

Jedyny w swoim rodzaju serial animowany, w którym widzowie Nickelodeon mogą brać udział  w interaktywnym konkursie za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji SpongeMaster.

W trakcie trwania programu na ekranie telewizora pojawiają się pytania, na które widz odpowiada za pomocą aplikacji. Na odpowiedź uczestnicy mają 60 sekund. Każdego dnia nagrodzony zostaje jeden uczestnik, który udzielił najwiecej poprawnych odpowiedzi. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma tytuł Sponge Mastera i wystrzałowy prezent!

NOWE ODCINKI

 

 

KRÓLEWSKA AKADEMIA BAJEK

Premiera: poniedziałek, 2 lipca, godz. 11:55

Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 11:55

Nastolatki, smoki i marzenia! To codzienność nastoletniej Rose, która rozpoczyna naukę w nowym liceum – Królewskiej Akademii Bajek. Szkołą zarządzają baśniowe rodziny, a na Rose każdego dnia czekają przygody w najfajniejszej szkole w bajowym świecie.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA, sezon 5

Premiera: niedziela, 1 lipca, godz. 16:00

Emisja: niedziele, godz. 16:00

„Wojownicze Żółwie Ninja” powracają! Na uwielbianych przez widzów mutantów i 16-letnią April O’Neill czeka wiele nowych, emocjonujących przygód. Tym razem mierzyć się będą musieli z nowymi wrogami. Czy poradzą sobie równie doskonale co zawsze?

RYCERKA NELLA, sezon 1

Premiera: poniedziałek, 2 lipca, godz. 06:55

Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 06:55

Nella to 8-letnia księżniczka kochająca przygody. Jej najlepszym przyjacielem jest jednorożec Trinket, który pasjonuje się… modą! Gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo, Nella bez zastanowienia przywdziewa zbroję i przeobraża się w waleczną rycerkę! Wraz ze swym czworonożnym kompanem staje na straży porządku.

FILMY PEŁNOMETRAŻOWE:

WRÓŻKOWIE CHRZESTNI: RAJSKIE TARAPATY

Emisja: sobota, 7 lipca, godz. 16:00

W trzecim filmie opartym na serialu animowanym „Wróżkowie Chrzestni”, Timmy Turner, wraz z przyjaciółmi, wyrusza na Hawaje. Niestety dla Timmy’ego nie będą to czas odpoczynku i zabawy… Na bohaterów czeka prawdziwa detektywistyczna przygoda, która przyniesie ze sobą wiele wyzwań i nieprzewidzianych zdarzeń.

LEGENDY UKRYTEJ ŚWIĄTYNI

Emisja: sobota, 14 lipca, godz. 16:00

Historia rodzeństwa, które wyrusza w szalenie niebezpieczną wyprawę, celem odnalezienia świątyni w samym środku dżungli. Chcąc osiągnąć cel bohaterowie muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

WITAMY W MONSTER HIGH!

Emisja: sobota, 21 lipca, godz. 16:00

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się wszystko zaczęło? Dawniej potwory żyły w ukryciu, obawiając się nie tylko ludzi, ale i siebie samych. Aż do chwili, kiedy córka najsłynniejszego wampira, Draculatura, postanowiła założyć szkołę wraz ze swoimi najlepszymi straszyciółkami. Ich celem jest, aby uczniem szkoły mógł stać się każdy, niezależnie od wyglądu i poziomu potworności! Żeby tego dokonać upiorki wyruszają w podróż po świecie chcąc zrekrutować jak najwięcej nowych uczniów. Czy misja straszyciółek zakończy się sukcesem?

SZWINDEL

Emisja: sobota, 28 lipca, godz. 16:00

Zbieranie kart baseballowych to prawdziwa pasja, która może przynieść niemałe dochody. Dwójka przyjaciół, Ben i Griffin, posiada w swojej kolekcji kartę wartą aż milion dolarów! Kłopot w tym, że chłopaki pozbywają się karty za zaledwie… 300 dolarów. Na szczęście Ben i Griffin nie zamierzają się poddać i wyruszają na poszukiwania nieuczciwego nabywcy. Film oparty jest na bestsellerowej książce autorstwa Gordona Kormana.

 

 

WEEKEND SPECJALNY

PIRACKA PRZYGODA DORY

Premiera: niedziela, 1 lipca, godz. 08:40

Dora, Butek i ich przyjaciele wyruszają na Wyspę Skarbów w poszukiwaniu najlepszego pirackiego przyjęcia!  Czeka ich ekscytująca wyprawa, pełna przygód i rozwiązywania łamigłówek.

NOWE ODCINKI

TOP WING: PTASIA AKADEMIA

Premiera: poniedziałek, 2 lipca, godz. 16:00

Emisja: od poniedziałku do piątku w godz. 16:00

Dołącz do młodych ptasich ratowników i przekonaj się, jak wyglądają szkolenia w Ptasiej Akademii! Nowi kadeci – Penny, Rod, Swift i Brody, rozpoczynają szkolenie z nadzieją, że zostaną najlepszymi pilotami. Aby zdobyć cenne odznaki i dzięki temu ukończyć szkolenie, będą musieli stawić czoła wielu przygodom!

SHIMMER I SHINE

Premiera: poniedziałek, 2 lipca, godz. 07:55 i 18:10

Emisja: od poniedziałku do piątku w godz. 07:55 i 18:10

W nowych odcinkach pogodnego serialu animowanego na widzów czeka jeszcze więcej zabawnych przygód i niezwykłych zdarzeń! Duszki-bliźniaczki Shimmer i Shine pokażą, jak wygląda prawdziwa praca zespołowa i dlaczego warto uczyć się na własnych błędach. Bo w końcu razem jest zawsze lepiej!

KOT-O-CIAKI

Premiera: poniedziałek, 16 lipca, godz. 11:05

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 11:05

Krakers, Budyń i ich młodsza siostra Pianka są zawsze gotowe do działania z nieograniczonym entuzjazmem i energią. Ich wyobraźnia również nie zna granic, a same kotki są w stanie zaproponować najbardziej absurdalnie i zabawne rozwiązania problemów.

DORA RATUJE SYRENY

Emisja: sobota, 8 lipca, godz. 08:40

Dora i Butek sprzątają plażę. Zbierając śmieci, znajdują śpiewającego małża, który opowiada im historię pewnej syreny mieszkającej w Królestwie Syren na samym dnie oceanu.

SUNNY POGODNA

Premiera: poniedziałek, 23 lipca, o godz. 18:30

Emisja: od poniedziałku do piątku, o godz. 18:30

Sunny Pogodna, bohaterka tej pełnej przygód i piosenek animacji, dzieki swoim niesamowitym talentom i pogodzie ducha jest w stanie rozwiazac każdy problem i pomóc mieszkańcom Przyjaznego Zakątka.

KIVA POTRAFI!

Premiera: poniedziałek, 30 lipca, o godz. 16:50

Emisja: od poniedziałku do piątku, o godz. 16:50

Kiva jest dziewczyną, która wie, jak się bawić i której wyobraźnia nie zna granic. Wraz z najlepszym przyjacielem Saulem Dunne i psem Angusem Kiva może stworzyć absolutnie wszystko i znaleźć się, gdzie tylko chce.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *