Lipiec pełen miłości w Romance TV

W lipcu Romance TV zaprasza na uwielbiany, coroczny cykl „Letnie romanse”, z premierowym filmem „Lato w Pradze”, ale także na cykle „Filmowe hity na Światowy Dzień Pocałunku”, czy też „Taneczna letnia noc”, które wprowadzą nas w znakomity nastrój w te słoneczne dni. Oprócz tego, już 02.07 zobaczymy nowy odcinek „Grzechów i grzeszków” i znów zrobi się gorąco!

 

 

„Letnie romanse” w każdą środę o godz. 22:00

Letnim pasmem Romance TV, które cieszy się szczególną popularnością, jest cykl „Letnie romanse”, w którym w każdą środę o godz. 22:00 stacja prezentuje widzom wyjątkowe filmy bogate w wiele emocji oraz piękne krajobrazy z różnych zakątków świata. W lipcu obejrzymy premierowo „Lato w Pradze” 4 lipca, oraz „Lato w Danii”, „Lato w Paryżu” i „Lato na Florydzie” w każdą kolejną środę.

Filmowe hity na Światowy Dzień Pocałunku

6 lipca będą pocałunki, pieszczoty i przytulanie. W Światowy Dzień Pocałunku Romance TV rozbawi swoich widzów trzema niezwykłymi filmami. Zaczynamy o godz. 23:55 filmem „Nie całuj oszusta”, następnie pokażemy „Miłosny pocałunek nad Bosforem” oraz ekranizację powieści Rosamunde Pilcher: „Nie całuj adwokata”. Będzie bardzo całuśnie!

Słodki weekend 21-22 lipca w Romance TV

Przez żołądek do serca! Tak brzmi motto Romance TV na 21 i 22 lipca, którym stacja zaprasza swoich widzów na słodki weekend. Każdego dnia będziemy serwować po dwa filmowe smakołyki. W sobotę startujemy o godz. 20:00 filmami „Czekoladowe serce” i „Czekoladowy sen”. W niedzielę o tej samej porze zapraszamy na „Moja piekarnia na Brooklynie” oraz „Inga Lindstroem: Składniki miłości”.

Taneczna letnia noc – 27 lipca

27 lipca Romance TV prosi swoich widzów do tańca w letnią noc – będą namiętni partnerzy i kubańskie rytmy ze szczyptą… heavy metalu. O 22:00 zapraszamy na „Moją kubańską narzeczoną”, następnie o godz. 23:50 pokażemy Katie Fforde: Taniec na Broadwayu. W nocy zaś wyemitujemy „Inga Lindström: Zatańcz ze mną” i „Cała wieś tańczy do heavy metalu”.

Lipiec w Romance TV

Kontynuację cyklu: Letnie romanse w każdą środę o g. 22:00
• „Lato w Pradze”, premiera, 4 lipca, g. 22:00
• „Lato w Danii”, 11 lipca, g. 22:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *