Lipiec na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze nowe odcinki sezonu 5A serialu „Fear the Walking Dead” – w każdy poniedziałek o 3:00 i 22:00. Finał sezonu 5A 22 lipca. AMC zaprasza ponadto na maraton z czterema odcinkami „Fear the Walking Dead” s. 5A – 29 lipca od 22:00. W lipcu AMC zaprasza także na kontynuację serialu „Syn” – w każdy czwartek o 22:00. Finał sezonu 11 lipca. Kanał poleca również filmowe spotkania z najlepszymi produkcjami SF – w każdą niedzielę o 22:00.

 

 

FEAR THE WALKING DEAD sezon 5A

PRODUKCJA WŁASNA AMC
Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 3:00

(równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00

Finał sezonu 5A 22 lipca

Maraton z sezonem 5A (4 odcinki) 29 lipca od 22:00

W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

Występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades

SYN

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00, finał sezonu 11 lipca

  1. sezon „Syna”, będącego adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule, zakończy historię „pierwszego syna Teksasu”. Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917 roku. W osiągnięciu celu ucieknie się do zdrady, oszustwa i mordu – narzędzi, którymi posługuje się bez trudu dzięki zdolnościom nabytym, gdy był jeszcze wojownikiem Komanczów. Jednak największym wyzwaniem, któremu stawi czoła, okaże się być wojna domowa pod jego własnym dachem, wywołana przez idealistycznego syna bohatera – Pete’a (Henry Garrett). Eli wie, że największa nagroda jest w zasięgu ręki, ale czas działa na jego niekorzyść. Tymczasem, w 1851 roku, młody Eli jest żonatym i szanowanym wojownikiem plemienia Komanczów. Tragedia zmusza go jednak do objęcia pozycji lidera rozpadającego się imperium Komanczów. Dodatkowo, do serialu wprowadzona zostaje trzecia perspektywa czasowa, przenosząca widza do 1988 roku. Bohaterką tej osi czasu będzie wnuczka Eli’a, Jeanne Anne, która w wieku 85 lat będzie musiała zmierzyć się z długo skrywaną rodzinną tajemnicą.

Występują: Pierce Brosnan, Jacob Lofland, Henry Garrett, Paola Nunez, Sydney Lucas, Carlos Barde

FILMY

NIEDZIELE Z SF

Odkrywaj nowe światy z najlepszymi produkcjami SF w każdą niedzielę o 22:00

7 lipca JESTEŚMY SNEM

Przerażony niezwykłą zdolnością wpływania na rzeczywistość za pomocą swoich snów, George jest na skraju załamania. Zamiast szukać lekarstwa, jego psychiatra usiłuje wpłynąć na bieg wydarzeń, tak by odpowiadały jego wizji. Skutki tych starań są przerażające i zaskakujące.

Występują: James Caan, Lisa Bonet, Lukas Haas

14 lipca PROJEKT „MOMENTUM”

Mężczyzna ze zdolnościami do telekinezy jest przerażony tym, że ktoś mógłby odkryć jego wyjątkowe moce. Kiedy spotyka charyzmatycznego przywódcę sekretnej grupy skupiającej ludzi posiadających podobne zdolności, zmuszony jest uciekać przed agentem FBI, który chce ich zniszczyć.

Występują: Teri Hatcher, Grayson McCouch, Michael Massee, Louis Gossett Jr.

21 lipca IMPOSTOR: TEST NA SPOŁECZEŃSTWO

Ziemia jest w stanie wojny z siłami kosmitów od ponad dekady. Najnowsze dzieło rządowego naukowca Spencera Olhama zdaje się stanowić nadzieję na ocalenie planety. Wszystko zmienia się, gdy Olham zostaje oskarżony o bycie szpiegiem na usługach obcych, a jego życie zamienia się w koszmar.

Występują: Gary Sinise, Madeleine Stowe, Vincent D’Onofrio, Tony Shalhoub

28 lipca ZAGINIONY LOT

Agent Caleb Smith traci rodzinę podczas próby uprowadzenia samolotu. Wkrótce odkrywa, że jego najbliżsi stali się pionkami w rozgrywce o przejęcie kontroli nad technologią służącą do teleportacji.

Występują: Jason Priestley, Lou Diamond Phillips, Garwin Sanford

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *