Zapowiedzi TV

Lipiec na kanale CBS Europa

W tym miesiącu CBS Europa zaprasza między innymi na soboty z kryminałami Patricii Cornwell, w których w rolę prokurator okręgowej, Monique Lamont, wciela się Andie MacDowell, a także na cykl filmowy „Zakochany piątek”. Widzowie będą mogli zobaczyć swoje ulubione filmy, w tym jeden z najsłynniejszych melodramatów w historii kina, czyli „Love Story” z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem w rolach głównych, „Oczy Anioła” z Jennifer Lopez czy film „Oficer i dżentelmen” z urzekającym Richardem Gere’em.

 

 

Andie MacDowell w ekranizacjach powieści kryminalnych Patricii Cornwell:

Patricia Cornwell: Ryzyko
7 lipca o 21:00

Występują: Andie MacDowell, Daniel Sunjata, Annabeth Gish

Prokurator Monique Lamont powierza detektywowi Winowi Garano nierozwiązaną sprawę sprzed dwudziestu lat. Ma ponownie zbadać brutalne morderstwo starszej kobiety wykorzystując do tego najnowszą technologię badań DNA. Rozwikłanie tej sprawy pozytywnie wpłynie na wizerunek prawniczki. Jednak dochodzi do kolejnego przestępstwa. Prokurator Lamont zostaje napadnięta i zgwałcona we własnym domu. Wydaje się, że incydenty są ze sobą powiązane i im więcej Win dowie się o wydarzeniach z przeszłości, tym bardziej pomoże mu to w połączeniu wątków sprawy sprzed lat
z napaścią na Lamont.

Patricia Cornwell: Front
14 lipca o 21:00

Występują: Andie MacDowell, Daniel Sunjata

Win musi rozwiązać sprawę, która miała miejsce na początku lat 60. w Bostonie i jest podobna do niedawnego morderstwa starszej pani. Monique Lamont jest przekonana, że ofiara sprzed lat może być pierwszym zabójstwem popełnionym przez słynnego „Dusiciela z Bostonu”. Ta sprawa może pomóc ambitnej prokurator zwrócić uwagę mediów na jej karierę.

Mieszkańcy miasta obawiają się, że ktoś używa metody „Dusiciela z Bostonu”, aby zabijać kobiety w ten sam krwawy sposób. Monique Lamont znajduje się w sytuacji zagrożenia życia, z której tylko Win może ją uratować. Jednak, aby to zrobić, detektyw musi przywołać
swoje mroczne wspomnienia.

Czwartki z Norą Roberts
Dwa romantyczne thrillery w każdy czwartek od 21:00:

Nora Roberts: Błękitny dym
5 lipca o 21:00

Występują: Alicia Witt, Scott Bakula, Matthew Settle

Gdy Reena Hale miała dziesięć lat była świadkiem pożaru, w którym spłonęła rodzinna restauracja. Dwadzieścia lat później ogień zdaje się wciąż za nią podążać trawiąc wszystko, co kocha. Prześladowca kobiety, sfrustrowany tym, że Reena jeszcze nie domyśliła się, że wszystkie tragiczne wydarzenia są ze sobą powiązane, postanawia jeszcze bardziej wpłynąć na jej życie.

Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
5 lipca o 22:55

Występują: Heather Locklear, Johnathon Schaech

Reece Gilmore jako jedyna przeżyła brutalny napad. Od tego czasu wciąż ucieka desperacko walcząc z notorycznie powracającymi koszmarami. Szukając spokoju, osiedla się w malowniczym miasteczku Angels Fall i podejmuje pracę w lokalnej restauracji. Kiedy seria groźnych wydarzeń jasno pokazuje, że ktoś chce jej w tym przeszkodzić, Reece musi znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno.

Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną
12 lipca o 21:00

Występują: Claire Forlani, Oliver Hudson, Chad Willett

Młoda Tory Bodeen zmaga się nie tylko z paranormalnymi zdolnościami, ale także z brutalnym ojcem, który bije ją i matkę. Kiedy jej najlepsza przyjaciółka, Hope, zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana, wydaje się, że bohaterka już nigdy nie otrząśnie się z tych wydarzeń.

Nora Roberts: Niebo Montany
12 lipca o 22:55

Występują: Ashley Williams, Charlotte Ross, Diane Ladd

Jack zostawia swoje ranczo trzem dorosłym córkom – przyrodnim siostrom, które są dla siebie zupełnie obcymi osobami. Kobiety muszą ze sobą mieszkać przez rok na odziedziczonym terenie, inaczej utracą majątek. Zaraz po tym, jak siostry sprowadzają się na miejsce, na ranczu zaczynają być popełniane okrutne zbrodnie

Nora Roberts: Zorza polarna
19 lipca o 21:00

Występują: Rosanna Arquette, Adrian Hough, Christianne Hirt, Eddie Cibrian, Greg Lawson, Jayne Eastwood, LeAnn Rimes, William MacDonald

Nate Burns, pragnący zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach detektyw z Baltimore przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce z nadzieją, że rozpocznie tam nowe życie. Mimo mało ciepłego przyjęcia przez mieszkańców mężczyzna wkrótce poznaje młodą pilotkę Meg Galligan. Między Natem i Meg szybko rodzi się uczucie.

Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany
19 lipca o 22:50

Występują: Jerry O’Connell, Lauren Stamile, Faye Dunaway

Delcan Fitzpatrick kupuje Manet Hall pomimo plotek, że dom w Nowym Orleanie jest nawiedzony. Mężczyzna zaczyna odkrywać mroczne tajemnice sprzed wieku ukryte w murach domostwa – sekrety strachu, morderstwa i rozpaczy. Musi rozwikłać zagadkę zabójstwa, aby uratować siebie i Lenę Simone, kobietę, w której się zakochał.

Nora Roberts: W samo południe
26 lipca o 21:00

Występują: Emilie de Ravin, Ivan Sergei, Cybill Shepherd

Phoebe MacNamara jest jedną z najlepszych policyjnych negocjatorek w branży. Kiedy musi odwieść samobójcę od skoku z krawędzi budynku, spotyka Duncana Swifta. Phoebe ze względu na bycie samotną matką oraz swoją pracę, nie chce rozpoczynać związku. Ostatecznie daje się ponieść uczuciu. Jednak musi stawić czoła psychopatycznemu zabójcy, który zagraża jej samej i nowo odkrytemu szczęściu.

Nora Roberts: Triumf pamięci
26 lipca o 22:50

Występują: Brittany Murphy, Jason Lewis, Tippi Hedren

Cilla McGowan zamierza wyremontować dom należący do jej babci – legendy kina. Jednak ktoś próbuje ją od tego odwieść. Jest zdecydowana, aby dowiedzieć się, kto stoi za groźbami, w czym może jej pomóc przystojny sąsiad, Ford Sawyer. Cilla odkryje także prawdę o śmierci swojej babci.

Zakochany piątek
Blok romantycznych filmów w każdy piątek od godziny 19:00, wśród emitowanych produkcji między innymi:

Emma
6 lipca o 21:00

Występują: Alan Cumming, Ewan McGregor, Gwyneth Paltrow

Emma Woodhouse to dobrze urodzona panna, która mieszka w rodowej posiadłości wraz z ojcem. Prowincjonalne życie nie obfituje w atrakcje, lecz młoda Emma doskonale czuje się w roli swatki. Nawet na wsi można przecież odnaleźć dwie pisane sobie dusze! Dziewczyna usilnie stara się wyswatać pannę Harriet Smith, która — zdaniem Emmy — ma szansę na dobre zamążpójście. Jej zabiegi budzą jednak opór zaprzyjaźnionego z rodziną Woodhouse’ów George’a Knightleya, a i sama bohaterka co rusz wpada w romantyczne pułapki…

Oficer i dżentelmen
13 lipca o 21:00

Występują: Debra Winger, Richard Gere, Louis Gossett Jr.

Jako dziecko Zack Mayo był świadkiem samobójstwa matki. Po jej śmierci trafia na Filipiny, gdzie stacjonuje jego ojciec. Mimo trudnych relacji dorosły Zack decyduje się pójść w ślady ojca i wstąpić do marynarki wojennej. Rozpoczyna naukę w Port Rains — szkole lotnictwa morskiego. Szkolenie prowadzi twardy sierżant Emil Foley, który wydaje się być szczególnie surowy w stosunku do Zacka. Wyczerpujące treningi pozwala przetrwać przyjaźń z innymi rekrutami oraz romans z uroczą Paulą.

Oczy anioła
20 lipca o 21:00

Występują: Jennifer Lopez, Jim Caviezel, Terrence Howard

Sharon Pogue jest młodą policjantką pracującą na pierwszej linii frontu. Niebezpieczna dzielnica w Chicago i zwalczanie przestępczości na ulicach to ciężki kawałek chleba. Sharon jest twardym przedstawicielem sił porządkowych. Jest uczciwa i profesjonalna, lecz czasami także zbyt wybuchowa. Sharon nosi w sobie urazy z przeszłości. Jest od lat skłócona z ojcem, który okazał się rodzinnym tyranem używającym wobec najbliższych przemocy. Pewnego dnia kobieta zostaje wezwana do wypadku samochodowego, a właściwie poważnego karambolu, gdzie pomaga pewnemu mężczyźnie.

Love story
27 lipca o 21:00

Występują: Ryan O’Neal, Tommy Lee Jones, Ali MacGraw

Oliver Barrett jest studentem prawa i pochodzi z zamożnej rodziny. Jennifer to córka piekarza, która na Harvardzie studiuje muzykę. Spotykają się na uczelni i wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Kiedy Oliver przedstawia swoją dziewczynę rodzicom, ci kategorycznie sprzeciwiają się ich związkowi. Mężczyzna zrywa z rodziną kontakty i prosi o rękę Jennifer. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze zakochanych. Jednak wkrótce pojawiają się problemy.

Lipcowe zapowiedzi filmowe

Rejs pełen tajemnic
21 lipca o 21:00

Występują: Gail O’Grady, Michelle Harrison, Venus Terzo

Zainspirowany klasyczną powieścią Agathy Christie „Morderstwo w Orient Express”, trzymający w napięciu film jest zagadką z podwójnym dnem. Dwie panie detektyw, Alvirah Meehan i Regan Reilly, biorą udział w luksusowym rejsie, którego motywem przewodnim jest świat kryminału. Jednak szybko zdają sobie sprawę, że na pokładzie statku kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo. Muszą połączyć siły, aby złapać zabójcę, zanim gra w morderstwo stanie się śmiertelną rzeczywistością.

Witaj w domu
28 lipca o 21:00

Występują: Luke Perry, Erica Cerra, Graeme Duffy

„Witaj w domu” to opowieść o Stewarcie Paylorze, słynnym pisarzu walczącym z brakiem weny. W nadziei, że powrót do korzeni pomoże mu znaleźć kolejną historię, decyduje się przenieść do swojego dawnego domu w Nowym Jorku. Po powrocie odkrywa, że do jego mieszkania włamała się matka z dziećmi i uczyniła go swoim domem…

Gdy poznaje pełną emocji historię o tym, jak kobieta z rodziną pojawiła się w jego mieszkaniu, Paylor odkrywa, że najlepsze historie to te płynące prosto z serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *