Lipiec na kanale CBS Reality

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza na premierę 6. sezonu serialu dokumentalnego „Na miejscu zbrodni”, w którym autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

 

Również w lipcu na kanale CBS Reality będzie można oglądać premierowo 3. sezon serialu dokumentalnego „Historie z celi śmierci”, a w nim historie morderców skazanych na najwyższy wymiar kary, oraz nowe odcinki 1. sezonu serialu  „Bliźniacze zło”, przedstawiającego dziwny i fascynujący świat bliźniąt popełniających zbrodnie.

 

 

NA MIEJSCU ZBRODNI

Sezon 6.

PREMIERA

Od 22 lipca w każdą niedzielę o 22:00

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Morderstwo zostało popełnione… Razem z wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się po łączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

„Na miejscu zbrodni” to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni. Towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę. 

HISTORIE Z CELI ŚMIERCI

Sezon 3.

PREMIERA

Od 24 czerwca w każdy wtorek o 21:00

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

W każdym odcinku serialu dokumentalnego „Historie z celi śmierci” przedstawiona jest zbrodnia, za popełnienie, której sprawca skazany został na karę śmierci. Niektóre z opowieści osadzonych mogłyby stanowić kanwę thrillera kryminalnego.

Wszystkie opisane sprawy są prawdziwe i podają w wątpliwość niezliczone mity i przekonania dotyczące kary śmierci  i amerykańskiego systemu sprawiedliwości.

Narratorką serii jest Susan Sarandon, która wciela się w postać Heleny Prejean, siostry zakonnej z Luizjany, która pełni posługę w celi śmierci i opowiada się za zniesieniem kary śmierci.

BLIŹNIACZE ZŁO

Sezon 1. 

Od 23 lipca w każdy poniedziałek o 21:00

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają, oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące, o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy. Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać z martwych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *