Lipiec na kanale Lifetime

W lipcu zapraszamy widzów kanału Lifetime na poniedziałkowy blok filmowy o godz. 21:00 a także na nowe odcinki serii "Remont w stylu Boston".

 

 

KINO LIFETIME W poniedziałki o 21:00

UPROWADZONA ELIZABETH SMART
Kidnapped: Elizabeth Smart
W poniedziałek, 2 lipca o 21:00 w Lifetime

Elizabeth Smart wspomina, jak w wieku 14 lat została porwana i spędziła dziewięć miesięcy w niewoli, wykorzystywana seksualnie przez samozwańczego proroka religijnego. Jej tajemnicze uprowadzenie w środku nocy w 2002 r. z domu w Salt Lake City było żywo dyskutowane w amerykańskich mediach. Elizabeth, jej rodzina i przedstawiciele organów ścigania opowiadają o tym wydarzeniu i wysiłkach, jakie podjęto, by ją odnaleźć i uratować.

ZAGINIONA
Gone
W poniedziałek, 9 lipca o 21:00 w Lifetime

Film sensacyjny o pielęgniarce zmuszanej szantażem do zabicia pacjenta objętego policyjnym programem ochrony. Jeśli tego nie zrobi, zginie jej porwana nastoletnia córka. Kobieta postanawia na własną rękę ratować ją.

SKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ
Her Stolen Past
W poniedziałek, 16 lipca o 21:00 w Lifetime

Kiedy studentka medycyny wraca z uczelni do domu i w szafie nieżyjącej matki znajduje akt urodzenia porwanego dziecka, pozostaje jej tylko wiara. Zdeterminowana, by odkryć całą prawdę i odnaleźć zabójcę matki, Sonya nie zdaje sobie sprawy, jak niepokojące będą odpowiedzi, których szuka. Występują: Shanice Banton, Michael Xavier, Samantha Munro i Maurice Dean Wint.

ZEMSTA CÓRKI KAZNODZIEI
I Killed My BFF : Preacher's Daughter
W poniedziałek, 23 lipca o 21:00 w Lifetime

Historia inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Lily jest wzorową córką kaznodziei, dopóki jej brata bliźniaka Jasona nie uwiedzie charyzmatyczna Rae. Również Lily nie może się oprzeć jej nienasyconemu duchowi i zostaje jej najlepszą przyjaciółką, porzucając bogobojne życie. Ale gdy Jason ginie w niejasnych okolicznościach, Lily uznaje, że to Rae przyczyniła się do śmierci brata i musi zostać ukarana. Kiedy pojawia się córka Rae, Scarlett, w Lily budzą się dawne demony, które każą jej odciągnąć Scarlett od matki i przyciągnąć do kościoła. Aby odzyskać córkę, Rae musi wziąć sprawy w swoje ręce. Między dwiema byłymi przyjaciółkami narasta napięcie i jedna z nich nie wyjdzie z tego żywa.

REMONT W STYLU BOSTON 
Flipping Boston
Nowa seria od 9 lipca o 17:00 w Lifetime

 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.