Lipiec na kanale Crime+Investigation Polsat

W telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat uwadze widzów szczególnie polecamy serial dokumentalny "Jestem mordercą" w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Z kolei od 25 lipca zupełnie nowy program "Prawda kontra prawda" o głośnych przestępstwach w USA.

 

JESTEM MORDERCĄ
I am a Killer
W piątki o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

Nowy cykl dokumentalny, w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Najbardziej znani mordercy w Ameryce opowiadają swoje historie, wzbogacone o zeznania świadków, udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Wszyscy czekają na egzekucję i w krótkim czasie, jaki im pozostał, postanowili wyjaśnić powody, dla których się znaleźli w celi śmierci. Ich wina nie ulega wątpliwości, a ich żal jest szczery. Pragnąc się pojednać z samymi sobą i swoimi ofiarami, opowiadają o miłosnych trójkątach, zazdrości, zemście, chciwości, obsesjach i namiętnościach, które skłoniły ich do odebrania komuś życia.

ZABIĆ JAK W FILMIE
Copycat Killers
Nowe odcinki w poniedziałki, od 2 lipca o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Wszyscy uwielbiamy oglądać filmy – ale dla niektórych zabawa zamienia się w obsesję „Zabić jak w filmie” to cykl opowiadający o autentycznych morderstwach, których sprawcy wzorowali się na scenach z hollywoodzkich przebojów, od tradycyjnych horrorów, takich jak „American Psycho” i „Krzyk”, przez kultowe klasyki w rodzaju „Śmiertelnego zauroczenia” i „Taksówkarza”, po współczesne opowieści grozy, jak „Piła” czy serial „Dexter”.Te przerażające prawdziwe historie sprawią, że inaczej zaczniesz patrzyć na filmową fikcję.

OSTATNIE GODZINY PRZED ŚMIERCIĄ
Homicide: Hours to Kill
W czwartki, od 12 lipca o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Każdy odcinek to zabójcza układanka z takich elementów jak zazdrosny małżonek, chorobliwe namiętności, skrywane sekrety i narzędzie zbrodni – z których krok po kroku wyłania się obraz całości. W pasjonujących rozmowach przeplatanych materiałami archiwalnymi i sugestywnymi rekonstrukcjami ożywają emocje, a napięcie sięga zenitu niczym w najlepszych kinowych thrillerach.

PRAWDA KONTRA PRAWDA
Grace vs. Abrams
Nowy program w środy, od 25 lipca o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

W nowym, oryginalnym cyklu „Prawda kontra prawda” dwoje znanych amerykańskich analityków prawnych, Nancy Grace i Dan Abrams, dyskutuje o głośnych przestępstwach i procesach sądowych. Oboje zasłynęli burzliwymi sporami toczonymi w programie „Good Morning America”, a teraz z równą pasją omawiają sprawy kryminalne, którymi żyje Ameryka, przedstawiając własne, często fascynujące i radykalnie odmienne, opinie na najróżniejsze aspekty każdej z nich. Na każdy odcinek składa się staranna analiza prawna, prezentacja głównych osób związanych z daną sprawą, ich nigdy wcześniej niepokazywane wypowiedzi, a także materiały zrealizowane specjalnie na użytek programu.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.