Lipiec w HBO GO – nowe filmy i seriale (wideo)

Lipiec w HBO GO przyniesie widzom dużo rozrywki zarówno filmowej, jak i serialowej. Miesiąc rozpocznie się od premiery takich tytułów jak: Gösta, czyli pierwszego szwedzkiego serialu HBO Europe w reżyserii Lukasa Moodyssona. Będzie to słodko-gorzka opowieść o młodym psychologu dziecięcym, który rozpoczyna swoją praktykę zawodową w małej miejscowości na prowincji. Innym nowym serialem będzie Na cały głos, w którym Russell Crowe wciela się w postać nieżyjącego już Rogera Ailesa – wieloletniego szefa stacji Fox News – jednej z najbardziej wpływowych osób świata amerykańskich mediów i polityki. W produkcji występują również Sienna Miller, Naomi Watts czy Seth MacFarlane. W połowie miesiąca do serwisu dodany zostanie także cały sezon serialu Nowy dom o nastoletniej dziewczynie, która trafia do nowego domu zastępczego i tam zauważa trudne do wyjaśnienia zjawiska.

 

 

W lipcu do HBO GO z nowymi sezonami powrócą: Rozwód– serial komediowy HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która rozstała się ze swoim mężem (w jego postać wciela się Thomas Haden Church) oraz Snowfall – serial opowiadający o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta.

Biblioteka HBO GO wzbogacona zostanie też o takie produkcje jak: Zaufaj mi – pierwszy sezon serialu z Jodie Whittaker w roli ciężko pracującej pielęgniarki, która przejmuje tożsamość swojej koleżanki i zatrudnia się w szpitalu na stanowisku lekarki, oraz trzy sezony serialu Magicy o młodym chłopaku, który trafia do szkoły magii, gdzie odkrywa, że świat z jego ulubionych książek z dzieciństwa jest prawdziwy i zagraża ludzkości.

Dla amatorów filmów przygotowanych zostało sporo nowości, ale i klasyków kina. Będą wśród nich takie premiery jak: Dusza towarzystwa – szalona komedia z Melissą McCarthy w roli kobiety po czterdziestce, która po latach wraca do szkoły, Życzenie śmierci, czyli Bruce Willis jako pragnący zemsty mąż i ojciec, który zaczyna wymierzać sprawiedliwość, oraz Gentleman z rewolwerem z Robertem Redfordem w roli notorycznego i dość sędziwego już złodzieja, któremu trudno przejść na emeryturę. Z klasyki warto wymienić: Top Gun  z Tomem Cruisem w roli głównej, film Romana Polańskiego Dziecko Rosemary, Gorączkę sobotniej nocy a w niej John Travolta jako chłopak bez przyszłości, który w sobotnie wieczory staje się królem parkietu w lokalnej dyskotece, czy Grand Budapest Hotelz Ralphem Fiennesem jako legendarnym konsjerżem, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym.

Dla widzów HBO GO, którzy szukają familijnej rozrywki w lipcu zostaną dodane m.in. Hotel Transylwania 3 – trzecia część lubianego filmu animowanego, w której Drak i jego kumple wracają, by wyruszyć na wakacje ekskluzywnym statkiem, oraz Dziadek do orzechów i cztery królestwa – film z wytwórni Disneya o młodej dziewczynie, która niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami. W obsadzie znaleźli się m.in. Keira Knightley, Helen Mirren oraz Morgan Freeman.

Lipiec to także sporo ciekawych filmów i seriali dokumentalnych HBO, a wśród nich przede wszystkim: najnowszy serial dokumentalny HBO Europe Pionier, którego bohaterem jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil – jedna z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad, oraz Wiatr – polski film dokumentalny HBO Europe w reżyserii Michała Bielawskiego, pokazujący zmagania mieszkańców Podhala z potężnymi siłami natury. Wśród nowych dokumentów będą także: Cudowni gladiatorzy – węgierski dokument produkcji HBO Europe o jedynym w kraju profesjonalnym teatrze, w którym występują upośledzeni umysłowo aktorzy i aktorki, czy Kocham Cię, teraz umieraj – dwuczęściowy film dokumentalny HBO o sprawie samobójstwa nastolatka, która wywołała ogromną dyskusję publiczną w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 250 seriali.

Nowe seriale:

·         Gösta – nowy szwedzki serial HBO Europe; słodko-gorzka opowieść o młodym psychologu dziecięcym, który rozpoczyna swoją praktykę zawodową w małej miejscowości na prowincji – premiera: 1 lipca, odcinki 1-4, kolejne (po dwa) co tydzień w poniedziałki

 

 

·         Na cały głos (The Loudest Voice) – Russell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes – wieloletni szef stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki – premiera: 1 lipca

 

 

  • Zaufaj mi (Trust Me) – życie zmusza ciężko pracującą pielęgniarkę do przejęcia tożsamości swojej koleżanki i zatrudnienia się w szpitalu na stanowisku lekarki; Jodie Whittaker w roli głównej – premiera: 1 lipca (cały sezon)
  • Rozwód III (Divorce III) – trzeci sezon serialu komediowego HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która rozstała się ze swoim mężem – premiera: 2 lipca
  • Magicy I – III (The Magicians I-III) – młody chłopak trafia do szkoły magii, gdzie odkrywa, że świat z jego ulubionych książek z dzieciństwa jest prawdziwy i zagraża ludzkości – premiera:  3 lipca – sezon I, 8 lipca – sezon II, 12 lipca – sezon III
  • Snowfall III – trzeci sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta – premiera: 11 lipca

 

 

 

·         Nowy dom (The Unsettling) – nastoletnia Becca trafia do nowego domu zastępczego, w którym zaczynają dziać się trudne do wyjaśnienia rzeczy – premiera: 15 lipca (cały sezon)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *