Netia wprowadziła do sprzedaży nowy promocyjny zestaw trzech usług

Wraz z nadejściem lata Netia wprowadziła do sprzedaży nowy promocyjny zestaw trzech usług: światłowodowy internet do 150 Mb/s, usługa TV z 93 kanałami oraz usługa mobilna z nawet 5 GB danych, za jedyne 60 zł miesięcznie.

 

 

Na okres wakacyjny Netia skomponowała nową propozycję dla klientów ceniących sobie wygodę i oszczędności, które płyną z zakupu pakietu usług telekomunikacyjno-medialnych od jednego operatora. Najnowszy trójpak od Netii składa się z: światłowodowego internetu do 150 Mb/s, usługi TV z 93 kanałami (pakiety: Na Start, Rozrywka, TVN) oraz usługi mobilnej z nawet 5 GB pakietem danych. Cały ten zestaw od Netii kosztuje zaledwie 60 zł miesięcznie.

Usługa mobilna (SIM Only), która wchodzi w skład trójpaku dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru:

– nielimitowane SMSy i MMSy oraz 2 GB danych;

– taryfa elastyczna z pakietem 5 GB danych.

Bazowy zestaw 3 usług (internet, TV, mobile) można rozbudować zarówno o szybszy dostęp do internetu (opcja do 500 Mb/s za dodatkowe 20 zł lub do 1 Gb/s za dodatkowe 40 zł), jak i kolejne pakiety TV i treści premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+, HBO) oraz rodzinne taryfy mobilne (druga karta za 15 zł, dwie dodatkowe karty za 25 zł miesięcznie).

Promocyjny trójpak dostępny jest we wszystkich kanałach sprzedaży operatora, również na stronie: https://www.netia.pl/promocje/internet-swiatlowodowy-i-mobilny.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *