Radio

“List gończy!” – nowa zabawa dla fanów rocka w Rock Radiu

Od poniedziałku, 20 września 2021 r. słuchacze Rock Radia mogą wziąć udział w nowej zabawie antenowej pod hasłem “List gończy!”. Poszukiwanym będzie osoba związana z klasyką rocka – uczestnicy konkursu spróbują odgadnąć jej imię i nazwisko lub pseudonim dzięki umiejętnemu zadawaniu pytań. Zwycięzca zabawy otrzyma nagrodę pieniężną, której stawka będzie rosła co godzinę, w miarę przybliżania się do prawidłowej odpowiedzi.

 

W nowej zabawie antenowej “List gończy!” Rock Radio poprowadzi poszukiwania osób, które nierozerwalnie związane są z klasyką rocka. Gdy na antenie pojawi się zapowiedź zabawy, redakcja będzie czekać na zgłoszenia śmiałków – codziennie od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 22 4444 066.

Aby wygrać nagrodę pieniężną, należy uważnie słuchać Rock Radia i umiejętnie zadawać pytania. Każdy uczestnik ma jedną szansę na zadanie pytania i udzielenie odpowiedzi. Stawka wygranej będzie rosła co godzinę, od 50 zł.

Nową zabawę antenową Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku. Dodatkowo, od 27 września potrwa kampania reklamowa “Listu gończego!” w intranecie.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Jeden komentarz do ““List gończy!” – nowa zabawa dla fanów rocka w Rock Radiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *