MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Premiera serialu “The Good Doctor” w Polsat Seriale

Premiera na kanale Polsat Seriale. “The Good Doctor”, popularny na całym świecie amerykański dramat medyczny, będzie prezentowany na naszej antenie w środy, od godz. 21:00 – po dwa odcinki tygodniowo. Pierwszy odcinek pokażemy 13 października, a powtórzymy w sobotę, 16 października, o godz. 14:00.

 

Głównym bohaterem serialu „The Good Doctor” jest młody chirurg z zespołem sawanta, dr Shaun Murphy (Freddie Highmore – nominowany za tę kreację do nagrody Złotego Globa), który zostaje przyjęty do pracy na oddział chirurgii w prestiżowym szpitalu. Czy osoba, która nie potrafi nawiązywać kontaktów z ludźmi, może rzeczywiście ratować im życie? Czy człowiek, u którego zdiagnozowano autyzm, może być chirurgiem, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie medycyny?

Rozpoczynamy emisję dramatu medycznego, który bije rekordy popularności w USA i z powodzeniem prezentowany jest na całym świecie. Twórcami tego telewizyjnego hitu są: David Shore (pomysłodawca i producent innego medycznego przeboju telewizyjnego – „Dr House”) i Daniel Dae Kim (gwiazda seriali: „Lost” i „Hawaii Five-O” i producent telewizyjny).

Premiera serialu “The Good Doctor” 13.10.2021; środa o godz. 21:00 i 16.10.2021; sobota o godz. 14:00 w Polsat Seriale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *