Zapowiedzi TV

Listopad 2017 na kanale DTX

Motoryzacja stanowi prawdziwą pasję dla Noah’ego Alexandera i jego ekipy z Classic Car Studio w St. Louis w stanie Missouri.

 

MODA NA PRĘDKOŚĆ
(SPEED IS THE NEW BLACK)

Od czwartku, 2 listopada, godz. 22:00

Motoryzacja stanowi prawdziwą pasję dla Noah’ego Alexandera i jego ekipy z Classic Car Studio w St. Louis w stanie Missouri. W warsztacie o powierzchni blisko czterech tysięcy metrów kwadratowych, ekipa mechaników zawsze pracuje nad conajmniej tuzinem projektów. Sprawienie, że auto fantastycznie wygląda to standard ale zapewnienie mu świetnych osiągów jest prawdziwą specjalnością zespołu.

Gdy jeden ze stałych klientów podrzuca do warsztatu problematycznego Mustanga z 1965 roku, Noah wraz z ekipą przemienia niesforne auto w wyścigowego rumaka. Przy innej okazji, mechanicy mają pełne ręce roboty pracując nad odnowieniem Chevroleta z 1957 roku dla pewnej pary, która ma bardzo różne wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać efekt końcowy. Możemy być pewni, że bez względu na to, jaki samochód będzie potrzebował przeróbek, Noah i jego ekipa oddadzą właścicielowi wspaniale działające auto, którego montażem zajmowali się prawdziwi profesjonaliści.

AUTO-TRANSFORMACJA
(IRON RESURRECTION 2)

Od poniedziałku, 27 listopada, godz. 22:00

Joe Martin buduje samochody i motocykle już od najmłodszych lat. Teraz razem z żoną Amandą i najlepszym przyjacielem Shagiem prowadzą warsztat Martin Bros Customs. W ich rękach nawet rozwalony motocykl czy zardzewiały roadster odzyskują dawny blask. Ta trójka fanatyków motoryzacji podejmie się każdego projektu, od renowacji po projektowanie, naprawy i konstrukcję maszyn, a finalne dzieło zostanie polakierowane i wypolerowane!

W każdym z kolejnych odcinków spotkamy się z ekipą z warsztatu, która będzie przeczesywać cały Teksas w poszukiwaniu zniszczonych i zapomnianych pojazdów. Ulubieńcem Teksańczyków jest samochód dostawczy, dlatego zobaczymy, jak pikap Chevrolet C10 z 1970 roku zamienia się w wyścigowego hot roda. Życie odzyska także legendarny amerykański samochód sportowy o mocy 360 KM, Chevrolet Corvette z 1962 roku. Wskrzeszanie starych gruchotów nie jest łatwym zadaniem, ale ta trójka z Teksasu potrafi ożywić prawie każdą kupę złomu.

ŁOWCY ADRENALINY
(HIGH OCTANE)

Od środy, 29 listopada, godz. 22:00

Teraz najlepszych sportowców świata nie widujemy wyłącznie na bieżniach czy boiskach. Można ich spotkać w górach, na wodzie, na deskorolkach, rowerach górskich czy motocyklach motocrossowych. W tej serii programów poznamy znakomitych sportowców, od snowboardzistów po mistrzów wspinaczki lodowej, którzy zaprezentują swoje umiejętności w najpiękniejszych zakątkach świata.

Motocyklista motocrossowy Mike Metzer pokaże nam swój prywatny ośrodek treningowy, a dla czystej rozrywki zaprezentuje kilka sztuczek. Trzech zawodowych mistrzów wakeboardingu, Mike Schwenne, Derek Cook i Trevor Maur, pochwali się wyczynami na desce, rozwijając prędkość prawie 65 km/godz. Dla tych sportowców ryzyko nie ma granic, a siłą napędową jest adrenalina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *