Listopad na kanale CBS Europa

W listopadzie kanał CBS Europa zaprasza do spędzenia radosnego Święta Niepodległości wraz z filmami, które poprawią humor każdemu. W ramach trwającego 24 godziny „Maratonu komedii” będzie można zobaczyć filmy familijne, komedie akcji i wiele innych zabawnych produkcji. Premierowo pojawi się między innymi inspirowany kultową kreskówką film „Flinstonowie: Niech żyje Rock Vegas!”.

 

 

 

 

W nadchodzącym miesiącu wszystkich, którzy potrzebują czasem oderwania od codziennej pracy, zapraszamy również na kontynuację cyklu „Poniedziałek z komedią”, a w nim na najzabawniejsze produkcje. Premierowo pojawi się między innymi film opowiadający o londyńskim świecie sztuki – „Boogie Woogie”, w którym wystąpiły takie gwiazdy jak Amanda Seyfried, Alan Cumming, Gillian
Anderson czy Stellan Skarsgard.

W ramach kontynuacji cyklu „Wtorek i środa z akcją i thrillerem” w listopadzie będzie można zobaczyć premierowo kultowy film Quentina Tarantino „Pulp Fiction” z Johnem Travoltą, Samuelem L. Jacksonem i Umą Thurman w rolach głównych. Pojawi się także słynny film fantasy Guillerma del Toro „Hellboy” – historia przebywającego na ziemi syna szatana.

Czwartki na kanale CBS Europa to dni poświęcone poruszającym filmom dotykającym trudnych tematów. W listopadzie zapraszamy na kontynuację cyklu „Czwartek z literaturą i dramatem”, a w nim między innymi na dzieło wielokrotnie nagradzanego reżysera Alejandro Gonzáleza Iñárritu z Bradem Pittem i Cate Blanchett w rolach głównych – „Babel”.

Widzom CBS Europa podczas chłodnych listopadowych weekendów będą towarzyszyły najpiękniejsze historie miłosne. W ramach kontynuacji cyklu „Romantyczny weekend” będzie można oglądać zabawne komedie romantyczne i poruszające melodramaty. Premierowo pojawi się między innymi „Miłość i śmierć na Long Island” – opowieść o owdowiałym pisarzu, który rozpoczyna fascynację młodym aktorem czy „Historia z Los Angeles” – film o mieszkańcach
amerykańskiej metropolii z Sarą Jessicą Parker.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *