Listopad na kanale Eurochannel

Listopadowa ramówka wypełniona jest najlepszymi filmami i serialami telewizyjnymi. W tym miesiącu Eurochannel przygotował wyjątkową kolekcję dowodzącą, że europejskie produkcje telewizyjne wciąż rozkwitają i są uważane za jedne z najważniejszych na świecie.

[AdSense-A]

 

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w najnowszym serialu Całkowite ujawnienieCzytaj więcej

[AdSense-B]

NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

Co powinien zrobić adwokat, gdy dowiaduje się że jego klient jest winny? Być może jedynym słusznym wyjściem jest złamanie prawa i zatajenie prawdy?

Kino Europa prezentuje Niesprawiedliwość, nowy serial, którego akcja dzieje się w Londynie i wschodniej Anglii. Odkryj świat, w którym zbrodnia zatruwa umysły zarówno zwykłych ludzi jak i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Czytaj więcej

PIĘCIOGWIAZDKOWY HOTEL DLA PSÓW

Sara i Luca są w sobie zakochani i mają już doskonały plan na wspólną przyszłość: najlepszy na świecie hotel dla psów. Niestety, do ziszczenia marzenia potrzeba jest im pomoc rodziców, a to tylko pogarsza stan rzeczy, bo te dwie rodziny są różne jak ogień i woda.

Kino Europa zaprasza na Pięciogwiazdkowy hotel dla psów, komedię rodziną, która rozbawi Was do łez! Czytaj więcej

[AdSense-C]

WYROK SKAZUJĄCY

Te kobiety nie spoczną, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana. Jedna jest w gorącej wodzie kąpana, druga skupia się przede wszystkim na przyczynach. Wspólnie stanowią najlepszy europejski duet prawniczy do walki z przestępstwami.

Kino Europa zaprasza na Wyrok skazujący – pełen akcji serial o najciekawszych francuskich przypadkach kryminalnych. Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *