Listopad na kanale HISTORY

W listopadzie telewizja HISTORY proponuje coś wyjątkowego dla fanów motoryzacji. Przez cały miesiąc w cyklu „Garaż pełen legend” zaprezentujemy siedem produkcji, w których kultowe i klasyczne auta stoją na pierwszym miejscu. Pasmo rozpocznie wyjątkowy dokument „Chuck Norris: na najwyższych półobrotach”, w którym gwiazdor filmów akcji przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy militarne. 11 listopada na antenie HISTORY swoją premierę będzie miał film dokumentalny „David Hasselhoff: kultowe superauta” , w którym gwiazda serialu „Nieustraszony”, David Hasselhoff dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. Od 26 listopada zaglądamy do wyjątkowego świata prawdziwych siłaczy. W programie „Strongman wszech czasów” obserwować będziemy zmagania śmiałków walczących o tytuł najsilniejszego człowieka na świecie i poddają się ekstremalnym próbom, by go zdobyć.

 

 

 

 

STRONGMAN WSZECH CZASÓW
The Strongest Man In History
Wtorki od 26 listopada o 22:00 na HISTORY
Nowy serial HISTORY, w którym zmierzą się ze sobą śmiałkowie walczący o miano najsilniejszego człowieka wszechczasów. W każdym odcinku weźmie udział czterech strongmanów. Zawodnicy zostaną poddani próbom, nawiązującym do legendarnych wyczynów znanych z przeszłości. Spróbują nie tylko dorównać swoim poprzednikom, ale też ustanowić nowy rekord w danej konkurencji i tym samym zapewnić sobie trwałe miejsce w historii.
PASMO MOTORYZACYJNE GARAŻ PEŁEN LEGEND
Poniedziałki o 21:00 od 4 listopada
W listopadowe poniedziałki HISTORY proponuje coś wyjątkowego dla fanów motoryzacji. Przez cały miesiąc zaprezentujemy siedem produkcji, w których kultowe i klasyczne auta stoją na pierwszym miejscu. Cykl rozpocznie wyjątkowy dokument „Chuck Norris: na najwyższych półobrotach”, w którym gwiazdor filmów akcji przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy militarne. 11 listopada na antenie HISTORY swoją premierę będzie miał film dokumentalny „David Hasselhoff: kultowe superauta” , w którym gwiazda serialu „Nieustraszony”, David Hasselhoff , dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. W cyklu „Garaż pełen legend” zaprezentujemy także specjalne odcinki programów takich jak „Warsztat Danny’ego” czy „Amerykańscy naprawiacze” poświęcone najciekawszym modelom samochodów w historii motoryzacji oraz dokument na temat kultowej Chevrolet Corvette.
CHUCK NORRIS: NA NAJWYŻSZYCH PÓŁOBROTACH
Chuck Norris’s Epic Guide To Military Vehicles
Poniedziałek, 4 listopada o 21:00
Niektórych z najbardziej oszałamiających i innowacyjnych samochodów nie zobaczymy na ulicach – ich zadaniem jest umożliwienie przemieszczania się wojskom. Od ciężarówki-amfibii, która w okamgnieniu pokonuje głębokie wody, aż po sześciokołowy Humvee – samochód terenowy o sile ognia przewyższającej niektóre czołgi. Chuck Norris, kultowy amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, mistrz sztuk walki i sześciokrotny mistrz świata w karate,  przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy o przeznaczeniu militarnym.
DAVID HASSELHOFF: KULTOWE SUPERAUTA
Battle Of The 80s Supercars With David Hasselhoff
Poniedziałek, 11 listopada o 21:00
Dwugodzinny dokument, w którym gwiazda serialó „Nieustraszony” i „Słoneczny patrol”, David Hasselhoff , dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. Gospodarz programu nie tylko zaprezentuje jeden z najszybszych pojazdów na świecie, czy sportowy samochód-amfibię, ale też usiądzie za kierownicą niektórych z najbardziej zwariowanych aut. Kulminacyjnym punktem tej niezwykłej opowieści będzie jedyny w swoim rodzaju wyścig, w którym zmierzą się Hasselhoff w modelu KITT, Dirk Benedict w vanie z Drużyny A” i Erik Estrada na motocyklu z serialu policyjnego „ChiPs”.
LUDZIE GÓR (S08)
Mountain Men
Środy o 22:00 na HISTORY
Ludzie gór żyją i utrzymują rodziny wyłącznie z tego, co upolują bądź złowią. Radzą sobie dzięki umiejętnościom przetrwania doskonalonym przez całe pokolenia ich przodków. W najnowszym sezonie ponownie odwiedzamy rozmaitych mieszkańców gór w USA, tym razem nie tylko aby przyglądać się jak polują i łowią ryby czy walczą z lwami i niedźwiedziami. Bohaterowie nie stronią od technologii i podejmują także próby sprzedaży upolowanych i wyhodowanych produktów w Internecie. Czy uda im się połączyć pasję do życia z dala od konsumpcjonizmu z tymi nowoczesnymi rozwiązaniami?
WOJNY SZPIEGÓW
Damian Lewis: Spy Wars
Wtorki o 21:00 na HISTORY
Nowy serial dokumentalny, którego gospodarzem jest laureat Złotego Globu i Emmy, aktor znany z popularnych seriali „Homeland” i „Billions”, Damian Lewis. Poszczególne odcinki prezentują misje szpiegowskie ostatnich lat. Dzięki odtajnionym dokumentom, wypowiedziom ekspertów oraz relacjom agentów wywiadu, znającym temat z pierwszej ręki, poznajemy przebieg najbardziej spektakularnych misji. Począwszy od głośnej akcji wymiany szpiegów, przez fikcyjną produkcję filmu, która w 1979 roku doprowadziła do uwolnienia zakładników z ambasady amerykańskiej w Iranie, aż po dogłębną analizę osobowości najsprytniejszych i najbardziej niebezpiecznych podwójnych agentów. Zupełnie jak w intrygujących powieściach Johna le Carré, tyle że przedstawiane sytuacje wydarzyły się naprawdę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *