MediaZapowiedzi TV

Listopad na kanale Lifetime

Lifetime od 7 listopada zajrzymy do pełnego wyzwań i rywalizacji świata “Cheerleaderek”. Seria dokumentalna śledzi zmagania dwóch zespołów kibicujących dziewcząt oraz ich trenerek, które nie cofną się przed niczym, by zdobyć mistrzowski tytuł. W jesienne wieczory zapraszamy na solidną dawkę kryminalnego kina w telewizji Lifetime. Od 4 listopada, w każdy poniedziałek o 23:00 w ramach cyklu Kino Lifetime prezentujemy zrealizowane z rozmachem produkcje fabularne odkryją przed widzami mroczne historie rodzinnych sekretów, dramatycznych porwań oraz obsesji i manipulacji, które prowadzą do pełnego emocji zakończenia.

 

 

 

 

 

CHEERLEADERKI
Cheerleader Generation
Czwartki 21:00 od 7 listopada w telewizji Lifetime

Serial opowiada o dwóch zespołach cheerleaderek i ich trenerkach. Pierwszym jest grupa z liceum Dunbar w Lexington , w stanie Kentucky, który prowadzi Donna Martin, drugim zaś trenowana przez jej córkę, Ryan O’Connor, uniwersytecka ekipa Ole’ Miss. Doświadczona Donna stawia przed swoim zespołem coraz trudniejsze zadania, chcąc przywrócić mu dawną świetność i doprowadzić go do mistrzowskiego tytułu. Tymczasem Ryan stara się zdobyć szacunek kolegów, dziewcząt z zespołu i swojej matki. Stawka jest wysoka, bo Donna i Ryan mają szansę stać się pierwszą parą trenerek w relacji matka-córka, które zawalczą o tytuł mistrza kraju w tym samym roku. Sprawy komplikują studentki walczące o swoją niezależność, licealistki zmagające się z trudami dojrzewania oraz ich matki próbujące zapanować nad sytuacją.

MOJE WIELKIE WSPANIAŁE WESELE
My Great Big Live Wedding With David Tutera
Piątki o 21:00 w telewizji Lifetime
Osiem par, chcąc zrealizować ślub swoich marzeń, korzysta z pomocy sławnego i niezwykle cenionego organizatora uroczystości, Davida Tutery. Co tydzień odwiedzimy jedną parę w jej mieście, gdzie młodzi na żywo podzielą się swoją wzruszającą historią. Emocjonalne wyznania zakochanych znajdą swój finał w bezpośredniej relacji z ich ślubu przygotowanego przez Tuterę.
KINO LIFETIME 
Od 4 listopada w poniedziałki o 23:00 w telewizji Lifetime
W jesienne wieczory zapraszamy na solidną dawkę kryminalnego kina w telewizji Lifetime. W każdy poniedziałek o 23:00 prezentujemy zrealizowane z rozmachem produkcje fabularne odkryją przed widzami mroczne historie rodzinnych sekretów, dramatycznych porwań oraz obsesji i manipulacji, które prowadzą do pełnego emocji zakończenia.
RODZINNE TAJEMNICE
Family pictures
Poniedziałek 4 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime
Choć Sylvie i Maggie mieszkają na przeciwległych krańcach kraju wiodą bardzo podobne życie – ich mężowie stale podróżują zawodowo, zbyt mało czasu spędzając w domu, a córki właśnie opuszczają rodzinne gniazdo. Kiedy dziewczęta zaprzyjaźnią się podczas studenckiej wyprawy, odkryją sekret, który może zagrozić szczęściu obu rodzin.
PRYWATNE DOCHODZENIE
The Wrong Bed: Naked Pursuit
Poniedziałek 11 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime
Obca sobie para młodych ludzi budzi się złączona kajdankami w hotelowym pokoju. Żadne z nich nie pamięta, jak się w nim znalazło. Jedynym tropem są SMS-y, które wysłali do siebie poprzedniej nocy. Te jednak nie wróżą nic dobrego. Wzajemne zauroczenie i podejrzenie grożącego im niebezpieczeństwa zmuszą parę do poszukiwania odpowiedzi na dręczące ich pytania. Film oparty na serii The Wrong Bed wydawnictwa Harlequin.
PORWANY DLA OKUPU
Dangerous Matrimony
W poniedziałek 18 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime
Wakacyjny wypad świeżo poślubionej pary zamienia się w koszmar, kiedy pan młody, bogaty przedsiębiorca David Dolan, zostaje uprowadzony, a napastnicy żądają okupu. Zaufana asystentka Davida, Portia, musi wynegocjować warunki i dojść, kto stoi za porwaniem.
ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO
A Father’s Nightmare
Poniedziałek 25 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime
Matt stara się uporać z niedawną śmiercią żony, gdy tymczasem jego córka, Lisa, wyjeżdża na studia. Tam poznaje starszą od siebie, bardziej dojrzałą Vanessę i ulega jej silnemu wpływowi. Vanessa manipuluje dziewczyną, która coraz bardziej oddala się od ojca. Czy Matt zorientuje się, że córce grozi niebezpieczeństwo, zanim będzie za późno?
WYMARZONY DOM Z KOSZMARU
Dreamhouse Nightmare
Środa 27 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime
Młoda para kupuje w Nowym Orleanie wymarzoną nieruchomość. Okazuje się, że dom jest przedmiotem obsesji pewnej kobiety, która nie cofnie się przed niczym, by go zdobyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *