Główna strona

Spot wiosenny promujący Telewizję Polsat (wideo)

Wiosna 2018 w Polsacie upłynie pod znakiem miłości! W ramówce pojawią się aż trzy nowe programy, w których na pierwszym planie będzie miłość! „Wyjdź za mnie” – to nowy reality show Polsatu, którego uczestnicy mają szansę odnaleźć tę drugą połówkę i udowodnić wszystkim, że zawsze warto wierzyć w miłość.
 

 
Druga nowość to „Umów się ze mną. Take me out” – światowy hit, który podbił już serca widzów w 30 krajach! To program rozrywkowy, przepełniony muzyką, śmiechem i żartami, w którym singielki i single próbują umówić się na randkę. Ogromne miłosne emocje i wzruszenia czekają nas również w trzeciej telewizyjnej nowości „The Story of my life. Historia naszego życia”.
Nie zabraknie także kolejnych sezonów ukochanych przez widzów seriali „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” i „Pierwszej miłości”. Powraca również ulubiony program rozrywkowy „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” z nowymi gwiazdami i z nową jurorką Olą Jordan, a także najbardziej prestiżowy program kulinarny „Top Chef” , widowiskowy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
 

 
Po raz kolejny też będziemy ocierać łzy szczęścia oglądając 10. sezon „Naszego nowego domu”, oraz śmiać się do łez przy „Kabarecie na żywo”. Nie zabraknie również solidnej dawki sportowych emocji.
A najistotniejsze informacje z kraju i ze świata przedstawią nam, jak zawsze obiektywnie, dziennikarze „Wydarzeń”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *