Listopad na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca nowe odcinki seriali „Kacper” – codziennie o 13:33 oraz „Stacyjkowo” – codziennie o 9:52 i 14:00. 

 

 

 

 

„Kacper” – sezony 3. i 4.

Premiera od 1 listopada codziennie o 13:33 (za wyjątkiem długiego weekendu 9.11-11.11.)

Przyjaciele Kacpra zawsze się o niego troszczą, bez względu na to, czy chodzi o wsparcie go podczas bezsennej nocy, czy o wyleczenie jego czkawki.

Nawet, kiedy Kacper tego nie potrzebuje, jego przyjaciele zawsze są gotowi przyjść z pomocą. Jednak kiedy Tygrys się rozchoruje Kacper będzie mógł odwzajemnić pomoc.

„Stacyjkowo” – nowe odcinki

Od 1 listopada codziennie o 9:52 i 14:00 (inne godziny emisji w długi weekend 9.11-11.11.)

Wilson, Koko i Bruno to trzy sympatyczne lokomotywy, które mieszkają w Stacyjkowie. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę. Po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Młode ciuchcie muszą się jeszcze wiele nauczyć – dopiero, gdy zdobędą określoną liczbę odznak, będą mogły stać się w pełni samodzielne.

Każda z nich ma inny temperament – Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń.

Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi. Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć. Ich przygody spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom – produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *