Listopadowe premiery w telewizji Metro

Bezpłatny kanał ogólnotematyczny Metro, dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych, zaprasza na premiery listopada.

 

SAGA DOLLANGANGERÓW

Premiery od 12 listopada w niedziele, godz. 20:00

KWIATY NA PODDASZU (premiera 12.11)

PŁATKI NA WIETRZE (premiera 19.11)

A JEŚLI CIERNIE (premiera 26.11)

KTO WIATR SIEJE (premiera 03.12)

Każda rodzina skrywa swoje drobne sekrety. O tym, co ukrywają Dollangangerowie, nikt nie może się dowiedzieć. Są w stanie zrobić wszystko, aby mroczna tajemnica ich rodu nie wyszła na jaw.

Szczęśliwe życie Dollangangerów przerywa tragiczny wypadek, w którym ginie ojciec i jedyny żywiciel rodziny. Owdowiała matka, Corrine, wraz z czwórką dzieci – Chrisem, Cathy i bliźniakami Carrie oraz Corym – zostają bez środków do życia. Kobieta zwraca się o pomoc do rodziców, którzy znają całą prawdę o małżeństwie córki i uważają jej dzieci za przeklęte. Matka oferuje jej wsparcie pod jednym warunkiem: nikt nie może dowiedzieć się o dzieciach. Dla dobra rodziny Carrie przystaje na propozycję i wprowadza się do rodzinnej posiadłości.

Saga Dollangangerów to pochodząca z 2014 r. ekranizacja kultowej i zarazem kontrowersyjnej serii książek Virginii C. Andrews – amerykańskiej autorki, której 20 bestsellerowych sag osiągnęło nakład 100 milionów egzemplarzy i ukazało się w 22 językach. Każda z nich to zaskakująca mieszanka gatunków: powieści obyczajowej, psychologicznej, romansu i thrillera. Dynamiki dodaje skandalizująca i pełna zwrotów akcji fabuła, która do samego końca pozostaje nieprzewidywalna.

Występują m.in.: Heather Graham, Ellen Burstyn, Kiernan Shipka, Mason Dye and Dylan Bruce.

CYFROWY DETOKS. 90 DNI BEZ INTERNETU
Premiera: sobota, 18 listopada, godz. 16:45

Cyfrowy detoks to swoista terapia dla pary – pary, którą w tym przypadku tworzy człowiek i Internet. Reżyser i główny bohater dokumentu Pierre-Olivier Labbé przeprowadził na sobie doświadczenie.

Przez 90 dni funkcjonował bez dostępu do Internetu, który dotychczas spełniał fundamentalną rolę w jego życiu zawodowym i towarzyskim. Pierre musi nie tylko zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń, ale też poradzić sobie z zadaniami wykonywanymi na ogół zdalnie.

W ten sposób pragnie odnowić kontakt ze światem rzeczywistym i odbudować relacje międzyludzkie osłabione przez jego cyber-uzależnienie.

POLSCY TRUCKERSI

Premiera: 3 listopada, piątek, godz. 17:00

Emisja: piątki, godz. 17:00

Od Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural – „truckersi” przewożą towar niemal po całym świecie. W polskiej produkcji Discovery Channel widzowie zajrzą do kabin ogromnych ciężarówek i przekonają się, jak naprawdę wygląda ta ciężka praca. Z jednej strony długie samotne godziny spędzone za kierownicą, z drugiej niemałe pieniądze i walka o reputację.

Zobaczymy, co dzieje się za kulisami życia w drodze. Nieustępliwi i skrupulatni celnicy, nieprzekraczalne terminy dowozu towaru i miejsca, gdzie droga przemienia się w bezdroża – to tylko niektóre z problemów, z jakimi muszą mierzyć się bohaterowie i… bohaterki programu.

RETROREANIMACJA: POJAZDY BOJOWE

Premiera: 17 listopada, piątek, godz. 19:00

Emisja: piątki, godz. 19:00

Kuba i Artur to mechanicy, którym nie straszne żadne wyzwanie. Remontowali już kultowe motocykle MZ i legendarny samochód Buick Electra. Teraz sprawdzą swoje umiejętności, przeprowadzając renowację trzech maszyn z czasów II wojny światowej.

Na ich warsztat trafi „Kubuś” – improwizowany samochód pancerny z czasów Powstania Warszawskiego, DKW NZ 250 – jedna z najlepszych konstrukcji motocykla z tamtych czasów oraz często określany jako sowiecki Jeep GAZ 67 Czapajew. Czy uda się przywrócić im dawny blask i oryginalną moc? Jak przebiegnie remont maszyn, które dziś liczą już przeszło 70 lat?

Przekonaj się, w jaki sposób poradzili sobie z zabytkowymi maszynami najbardziej szaleni mechanicy w Polsce!

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

Premiera: niedziela, 5 listopada, godz. 14:00

Emisja: wtorek-piątek, godz. 11:40

Polska edycja popularnego show „Say Yes to the Dress”. W każdym odcinku zobaczymy trzy bohaterki stojące przed wyborem sukni ślubnej.

Znalezienie kreacji, która spełni oczekiwania przyszłej panny młodej to nie lada wyzwanie, dlatego z tą próbą zmierzy się specjalista do zadań specjalnych – Stefano Terrazzino. Znany tancerz i projektant kreacji dla gwiazd wcieli się w rolę ślubnego konsultanta.

Wśród gości salonu ślubnego pojawią się m.in. Dorota Doda Rabczewska, Justyna Steczkowska, Barbara Kurdej-Szatan i Natalia Siwiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *