Listopad 2017 na kanale FOX

W listopadzie FOX nie pozwoli nudzić się swoim widzom. Wszyscy fani kosmicznych przygód i produkcji science fiction polecą pełnym humoru statkiem U.S.S. Orville, którego kapitan Ed Marcer (Seth MacFarlane, Family Guy: Głowa rodziny) wraz z załogą, składającą się z ludzi oraz innych międzygwiezdnych ras, będą odkrywać nowe terytoria wszechświata.

 

Natomiast Ci, którzy uwielbiają seriale medyczne będą mieli okazję odwiedzić znany szpital w Seattle wraz z bohaterami 14. już sezonu wielokrotnie nagradzanego Gray’s Anatomy: Chirurdzy. Gdyby jednak ktoś szukał czegoś bardziej przerażającego na ekrany powróci czwarty, finałowy sezon serialu Wirus, którego fabuła rozgrywa się po eksplozji, która  doprowadziła do globalnej, nuklearnej apokalipsy. Z jej popiołów wyłania się Wieczna Noc. Przerażające Strigoi przejęły kontrolę na całym świecie, a ludzie są zmuszani do pracy na ich rzecz. Bohaterowie muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by uratować ludzkość.

ORVILLE
The Orville
(13 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: CZWARTEK 2 LITOPADA O GODZ. 21:00 (2 odcinki)
Emisja czwartki o godz. 21:00 (1 odcinek)

W listopadzie wszyscy fani kosmicznych przygód i produkcji science fiction znajdą coś dla siebie! Oto nadlatuje pełen humoru statek U.S.S. Orville, którego kapitan Ed Marcer (Seth MacFarlaneFamily Guy: Głowa rodziny) wraz z załogą, składającą się z ludzi oraz innych międzygwiezdnych ras, odkrywają nowe terytoria wszechświata.

Akcja Orville rozgrywa się w XXV wieku, a dokładniej w 2417 roku. Unia Planetarna awansuje Eda Mercera do stopnia kapitana statku badawczego U.S.S. Orville. Jego entuzjazm związany z objęciem nowego stanowiska zostaje szybko ostudzony, gdy okazuje się, że na pierwszego oficera przydzielono jego byłą żonę, Kelly Grayson (Adrianne Palicki). W trakcie pierwszej, rutynowej misji, załoga Orville’a wpada w zasadzkę Krillów, bezwzględnej rasy obcych, zdeterminowanej, by wykraść urządzenie, które pozwoli im na przyspieszenie czasu.

W obsadzie produkcji oprócz MacFarlane’a pojawiają się także Adrianne Palicki (Agenci T.A.R.C.Z.Y., Legion) jako Komandor Kelly Grayson, Scott Grimes zagra porucznika Gordona Malloya, Penny Johnson Jerald w roli Doktor Claire Finn, J. Lee jako porucznik John Lamarr, Peter Macon jako komandor porucznik Bortus oraz Halston Sage w roli porucznika Alary Kitan. Pilotowy odcinek serialu wyreżyserował Jon Favreau (Iron Man, Księga dżungli)

Dwuodcinkowa kosmiczna premiera Orville odbędzie się w czwartek 2 listopada o godz. 21:00 tylko na FOX!

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, sezon 14
Grey’s Anatomy, season 14
(22 odcinki po 60 minut)

ŚRODA 22 LISTOPADA O GODZ. 21:05 (2 odcinki)
Emisja w środy o godz. 21:05 (1 odcinek)

Listopad na FOX to także gratka dla wszystkich wielbicieli seriali medycznych. Z nowym 14. już sezonem nadchodzi wielokrotnie nagradzany Grey’s Anatomy: Chirurdzy.

Już w pierwszym odcinku widzowie zobaczą jak Meredith oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle muszą skupić całą swoją uwagę na udzieleniu pomocy siostrze Owena, po jej szokującym powrocie. Amelia stanie w obliczu konfliktu w związku z leczeniem pewnego pacjenta. Tymczasem Bailey musi zlecić przeprowadzenie remontu po pożarze. Bohaterowie poznają również  kilka nowych twarzy, które wprowadzą nieco zamieszania w szpitalu.

W 14. sezonie ponownie zobaczymy Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justina Chambersa (Alex Karev), Kevina McKidda (Owen Hunt), Caterine Scorsone (Amelia Shepherd), Jamesa Pickensa Jr. (Richard Weber), a także Chandre Wilson (Miranda Bailey).

Dwuodcinkowa premiera Grey’s Anatomy: Chirurdzy już 22 listopada o godz. 21:05 tylko na FOX!

WIRUS, sezon 4
The Strain, season 4
(10 odcinków po 60 minut)

CZWARTEK 23 LISTOPADA O GODZ. 23:00
Emisja w czwartki o godz. 23:00

Fabuła czwartego, finałowego sezonu serialu Wirus rozgrywa się 9 miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii. Eksplozja, która wydarzyła się pod koniec 3. sezonu doprowadziła do globalnej, nuklearnej apokalipsy. Z popiołów nuklearnej wojny wyłania się Wieczna Noc. Strzygonie przejęły kontrolę na całym świecie, a ludzie są zmuszani do pracy na ich rzecz.

Eph (Corey StollHouse Of Cards), któremu okropności popełnione przez jego syna nie dają spokoju, opuszcza Nowy Jork i udaje się do Filadelfii. Jego samotność nie trwa zbyt długo. Wkrótce spotyka nowych bojowników, którzy po raz kolejny rozbudzają jego chęć do walki. Na zlecenie Setrakiana (David BradleyGra o tron), Fet (Kevin DurandX-Men Geneza: Wolverine) i Quinlan (Rupert Penry –Jones) szukają nowych sposobów na powstrzymanie Mistrza. Bohaterowie muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by uratować ludzkość.

Jak zakończy się cała historia? Wirus zaleje opanuje ekrany 23 listopada o godz. 23:00 tylko na FOX!

WYDARZENIE SPECJALNE NIEDZIELA 5 LISTOPADA O GODZ. 21:00 (2 odcinki)

Dwuodcinkowa premiera serialu Długa droga do domu odbędzie się 5 listopada o godz. 21:00 równocześnie na kanałach National Geographic oraz FOX!

4 kwietnia 2004 roku niewielki pluton żołnierzy z 1. Dywizji Kawalerii z teksańskiej bazy Fort Hood wpadł w zasadzkę w labiryncie ulic gęsto zaludnionych przedmieść Bagdadu Sadr City. W ośmiu godzinnych odcinkach serii „Długa droga do domu”, trwającej dokładnie tyle, ile zaatakowany pluton prowadził walkę z wrogiem, poznamy historię żołnierzy oddziału oraz ich kolegów z trzech innych jednostek, którzy wyruszyli im z odsieczą, podejmując desperacką misję ratunkową. Fabuła serii jest adaptacją książki pod tym samym tytułem, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa, autorstwa dziennikarki Marthy Raddatz.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *