MediaNC+Zapowiedzi TV

„Listy do M. 3” oraz „Fernando” w listopadzie w Canal+

W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany „Fernando”, przerażający horror „Piła: Dziedzictwo”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii „Listy do M.”. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.

 

 

 

 

W listopadzie CANAL+ zaprasza przed ekrany całą rodzinę. Pierwszą z listopadowych premier będzie „Fernando” („Ferdinand”) – nominowany do Oscara® i Złotego Globu film animowany reżysera Carlosa Saldanha, twórcy takich hitów jak „Epoka lodowcowa”, „Rio”, „Roboty”.

Carlos Saldanha tworzy niezwykle barwną i energetyczną bajkę o sile miłości i przyjaźni, ale przede wszystkim o podążaniu za głosem własnego serca. Pokochacie tych bohaterów od pierwszego wejrzenia! – Małgorzata Czop, Movieway

„Fernando” to animowana opowieść zabierająca głos w doniosłym współczesnym konflikcie o niezbywalne prawo do bycia sobą niezależnie od przypisanych ról płciowych czy społecznych. Tytułowy Fernando pod względem charakteru różni się od innych byczków. Nie lubi walczyć, za to uwielbia spędzać czas na leżeniu pod drzewem i wąchaniu kwiatków. Pewnego dnia byczek pada ofiarą pomyłki pięciu mężczyzn, którzy poszukują najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, aby zaangażować go w walki w Madrycie. W wyniku nieporozumienia grupa wybiera Fernanda.

PREMIERA: CANAL+, sobota 10 listopada godz. 19:10 

Dla spragnionych dreszczyku emocji, CANAL+ przygotowało premierę kolejnej części kultowego horroru – „Piła: Dziedzictwo” („Jigsaw”). Twórcy takich filmów grozy jak „Winchester. Dom duchów” czy „Daybreakers – Świt”, bracia Michael i Peter Spierig, tym razem na warsztat wzięli znaną amerykańską produkcję i zaproponowali jej nową interpretację – stylistycznie różniącą się od poprzednich części.

Gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki, mieszkańcy miasta zaczynają obwiać się o swoje bezpieczeństwo. Wśród społeczności rodzi się nieokiełznana panika. Media tworzą teorię o seryjnym mordercy, jednak zatrudnionym przez rząd detektywom nie udaje się ustalić sprawcy. Mimo to funkcjonariusze nie przestają badać sprawy. Pewnego dnia na jaw wychodzi jeden makabryczny szczegół, który idealnie wpisuje się w styl działania dobrze znanego policji mordercy – Johna Kramera (Tobin Bell). Problem w tym, że Kramer nie żyje…

PREMIERA: CANAL+, piątek 16 listopada godz. 23:20

Kolejną propozycją dla wymagających kinomanów jest „Twarz” – najnowszy film cenionej polskiej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej, twórczyni takich obrazów, jak „Body/Ciało”, „Sponsoring” czy „W imię…”. „Twarz” wygrała w tym roku Konkurs Polskich Filmów Fabularnych – Netia OFF CAMERA oraz Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale.

Mocny obraz mającej spory problem z tolerancją, wewnętrznie skłóconej prowincjonalnej Polski. Pełny ironii, ale zarazem celny i bolesny. – Jakub Armata, WP

Film utrzymany w baśniowej stylistyce przedstawia historię człowieka, który w wyniku wypadku stracił twarz. Lekarze, chcąc uratować mu życie, podjęli wyzwanie i przeprowadzili nowatorską operację, dzięki której mężczyzna może normalnie funkcjonować. Gdy Jacek (Mateusz Kościukiewicz) wraca do rodzinnej miejscowości, ludzie nie wiedzą, jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

PREMIERA: CANAL+, sobota 17 listopada godz. 21:00 

 

 

Choć to wciąż listopad, wielkimi krokami zbliża się ulubiony czas w roku większości ludzi – święta Bożego Narodzenia. W świąteczny nastrój widzów wprowadzi trzecia część jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich komediowych serii – „Listy do M”. W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.

Uwielbiany przez widzów Mel (Tomasz Karolak) stanie przed nie lada wyzwaniem – będzie musiał odnaleźć swojego rezolutnego syna. Chłopak ruszył w ślad za swoim zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina (Magdalena Różczka), która na co dzień uwodzi w radiu swoim głosem, w zaskakujących okolicznościach odnajdzie miłość swojego życia, a Wojciech (Wojciech Malajkat) postara się poukładać swoje życie po śmierci ukochanej żony.

PREMIERA: CANAL+, sobota 24 listopada godz. 21:00

Wszystkie filmy można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, w listopadzie w cyklu „Wolność zagrożona” 10 listopada o godz. 21:00 wyemitowany zostanie film „Czas mroku” z nagrodzonym Oscarem® Garym Oldmanem w roli Winstona Churchilla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *