Logitech G ogłasza wsparcie spersonalizowanego dźwięku przestrzennego od Embody

Innowacyjne, napędzane sztuczną inteligencją rozwiązanie w zakresie przestrzennego dźwięku zapewni graczom korzystającym z zestawów słuchawkowych Logitech G niesamowite wrażenia z gry.

 

 

 

 

Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i Embody, firma specjalizująca się w rozwiązaniach zapewniających dźwięk przestrzenny, ogłosiły dostępność technologii Immerse™ dla kilkunastu zestawów słuchawkowych Logitech G. ImmerseTM to nowa platforma technologii audio, która w połączeniu z zestawem słuchawkowym Logitech G zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe w grach. Bezpłatna 14-dniowa wersja próbna jest dostępna do pobrania już dziś na stronie internetowej Embody.

Naszym celem jest zapewnienie graczom niezrównanej technologii i innowacji, aby otrzymali jak najlepsze wrażenia z gry powiedziała Tiffany Beers, szefowa działu innowacji w grach i inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. Połączenie zestawu słuchawkowego Logitech G z unikalną technologią dźwięku Immerse™ sprawia, że jesteś tak blisko gry, jak to tylko możliwe. Nasz sterownik Pro-G wiernie odtwarza dźwięk w grze, a Embody personalizuje jego przetwarzanie przez sprzęt Logitech G, aby brzmiał idealnie tak, jak Ty tego oczekujesz.

ImmerseTM wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego oraz analizy danych, aby stworzyć model układu słuchowego użytkownika na podstawie zdjęcia ucha zrobionego telefonem komórkowym. To wszystko zajmuje mniej niż niż 60 sekund. Dzięki anatomicznemu modelowi, Immerse™ dostarcza dźwięk z oszałamiającą dokładnością. Spersonalizowane ustawienia dźwięku przestrzennego przenoszą użytkownika w samo centrum akcji, dzięki czemu może usłyszeć dokładną lokalizację wrogów na mapie.

Wyzwanie związane z dostarczeniem przestrzennego dźwięku za pomocą zestawów słuchawkowych trapi nas już od dziesięcioleci. Fałdy i kształt ucha zewnętrznego są unikalne dla każdego z osobna i zmieniają sposób, w jaki słyszymy otaczające nas dźwięki. Stąd potrzeba stworzenia unikalnego rozwiązania Personalized Spatial Audio, powiedział Kapil Jain, CEO Embody. Z Immerse™ dźwięk stworzony jest dla Ciebie, a nie dla mas. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Logitech G, aby wprowadzić tę innowacyjną technologię do gamingowych zestawów słuchawkowych na całym świecie.

Ceny i dostępność

Usługa Immerse™ obejmuje dostęp do najnowszych wersji oprogramowania za pośrednictwem 3 elastycznych modeli subskrypcji, w tym subskrypcji miesięcznej w wysokości 2,99 USD rocznie, 14,99 USD, lub pięcioletniej subskrypcji w wysokości 39,99 USD. Immerse™ można pobrać ze strony internetowej Embody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *