MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Pierwszy sezon serialu „Odwilż” w Playerze i na antenie TVN

Serial HBO Max „Odwilż” od 1 marca będzie można oglądać w Playerze. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN. Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę. W roli głównej Katarzyna Wajda.

 

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

W serialu w roli głównej występuje Katarzyna Wajda. W pozostałych rolach pojawią się Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

„Odwilż” to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE zrealizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – producent nadzorujący, Johnathan Young –  producent nadzorujący oraz Antony Root –  producent nadzorujący HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak – Magnolia Films. Produkcja liczy sześć odcinków. Zdjęcia do serialu zostały w większości zrealizowane w Szczecinie.

1 marca serial HBO Max zadebiutuje w Playerze. W dniu premiery będzie można zobaczyć dwa odcinki. 

4 marca o godzinie 21:35 pierwszy odcinek „Odwilży” będzie można obejrzeć również na antenie TVN. Kolejne będą emitowane w tygodniowych odstępach.

Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 2024 rok. w roli głównej ponownie wystąpi Katarzyna Wajda. Za produkcję tego sezonu odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Johnathan Young – producent nadzorujący HBO Max. Producentem wykonawczym jest Magnolia Films.

foto. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *