„Love Island Polska”: Oto zasady interaktywnego reality show

Miłosny program jesienią w Polsacie. Poznajcie reguły gry! Uczestnicy muszą nie tylko zdobyć serca innych osób na wyspie, ale również widzów przed telewizorami. Każdy będzie mógł brać czynny udział w hiszpańskiej przygodzie dzięki specjalnej aplikacji. W ten sposób „Love Island Polska” stał się pierwszym w Polsce interaktywnym reality show! Sprawdźcie szczegóły.

 

 

Bohaterowie programu nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w willi śledzą każdy ich ruch. Aby przetrwać, mieszkańcy muszą łączyć się w pary, bez względu na to, czy chodzi o miłość, przyjaźń, czy zwycięstwo w „Love Island Polska”.

Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje sporo zamieszania. Obecni w programie uczestnicy będą musieli decydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem.

W trwających sześć tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Dodatkowo, uczestnicy połączeni w pary będą musieli wspólnie realizować powierzone im zadania.

„Love Island Polska” będzie pierwszym w Polsce interaktywnym reality show, ponieważ widzowie będą mieli do dyspozycji dedykowaną apkę na swój smartfon. To właśnie oni mają decydujący głos w kwestii rozwoju wydarzeń. Aplikacja „Love Island Polska” jest po brzegi wypełniona ekskluzywnymi treściami i najświeższymi informacjami prosto z gorącej Hiszpanii.

Dzięki niej widzowie:
– będą brali udział w różnego rodzaju quizach, ankietach;
– będą mogli lepiej poznać uczestników;
– obejrzą dodatkowe materiały wideo;
– przeczytają niepublikowane nigdzie indziej treści

Użytkownicy aplikacji mogą zostać także poproszeni o:
– głosowanie na swoich ulubionych uczestników;
– wybór zadań, które mieszkańcy willi będą musieli wykonać;
– połączenie mieszkańców willi w pary;
– zdecydowanie, którzy z nich powinni iść razem na romantyczną randkę;
– wskazanie, kto powinien opuścić program.

W finale znajdą się dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja, czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie. A jest o co walczyć! Nagroda główna to 100 tysięcy złotych!

Love Island Polska” jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island Polska” na Instagramie – @loveisland_polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *